Odkazy

Internet na doma

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Domov a bydlení

 

Čeká nás ještě hodně dlouhých temných zimních večerů, tak proč si je trochu nezpříjemnit? Se svou drahou polovičkou se zavrtáte do peřin a vyzkoušíte něco netradičního. Milování časem zevšední, pokud do něj nepřinášíte inovace. A jelikož má sex značný vliv na celkovou kvalitu vztahu, nikdo by neměl váhat nad tím, zda právě on potřebuje vzpruhu v sexuálním životě.

Obyčejný vibrátor nebo dildo zná každý. Většina lidí si pod pojmem „erotické hračky“ představí právě tyto pomůcky. Nutno říct, že mnozí lidé neví, jaký je mezi nimi rozdíl – jen tak pro pořádek, vibrátor je vlastně vibrující dildo. Jinak pro vás ale máme pár daleko zajímavějších hraček, jež možná ani neznáte.

1. Venušiny kuličky

Naše erotická inspirace začíná u hračky, kterou pravděpodobně dobře znají milovnice trilogie Padesát odstínů. Venušiny kuličky jsou perfektní pro předehru, poslouží i osamělým ženám bez partnera. Pomohou zpříjemnit obyčejný úklid nebo cestu na nákup. Nikdo si totiž nevšimne, že je máte zavedené uvnitř.

2. Prodlužovací návlek

Velký, nebo raději menší? O tom se vedou věčné debaty a vtípky. Jedno je ale jisté. Zatímco obrovský penis prostě nezmenšíte, s malým se dá něco dělat. Není třeba brát si na pomoc dildo, stačí prodlužovací návlek. Pro muže je to určitě lepší varianta, nebude se cítit tak odstrčený.

3. Partnerský vibrátor

Obyčejný vibrátor je příliš ohraný, ale s takovým partnerským vibrátorem si užijete daleko větší zábavu. Ovládá se na dálku přes mobil, což poskytuje nekonečné možnosti. Ovládání svěříte partnerovi a mezitím si odejdete třeba do sprchy. Mimochodem existují i varianty, které umí vibrovat i do rytmu hudby! Taková hračka se jmenuje OhMiBod 3.OH Panty Vibe a nabízí ji například známý český sexshop RuzovySlon.cz.

Ostatně Růžový Slon je místo, kam byste rozhodně měli zamířit, pokud přemýšlíte, jakou hračku si domů pořídíte. Mají totiž nejen bohatý sortiment, ale především dobře zpracované erotické videonávody, jež vám prozradí, jak se jednotlivé hračky používají. Ve více než 1000 videích a vlastním magazínu se pravidelně dělí o spoustu tipů na lepší sexuální život. Nechte se poučit a zažijte něco nového!

 

Další video najdete ZDE

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky