Čeká nás ještě hodně dlouhých temných zimních večerů, tak proč si je trochu nezpříjemnit? Se svou drahou polovičkou se zavrtáte do peřin a vyzkoušíte něco netradičního. Milování časem zevšední, pokud do něj nepřinášíte inovace. A jelikož má sex značný vliv na celkovou kvalitu vztahu, nikdo by neměl váhat nad tím, zda právě on potřebuje vzpruhu v sexuálním životě.

Obyčejný vibrátor nebo dildo zná každý. Většina lidí si pod pojmem „erotické hračky“ představí právě tyto pomůcky. Nutno říct, že mnozí lidé neví, jaký je mezi nimi rozdíl – jen tak pro pořádek, vibrátor je vlastně vibrující dildo. Jinak pro vás ale máme pár daleko zajímavějších hraček, jež možná ani neznáte.

1. Venušiny kuličky

Naše erotická inspirace začíná u hračky, kterou pravděpodobně dobře znají milovnice trilogie Padesát odstínů. Venušiny kuličky jsou perfektní pro předehru, poslouží i osamělým ženám bez partnera. Pomohou zpříjemnit obyčejný úklid nebo cestu na nákup. Nikdo si totiž nevšimne, že je máte zavedené uvnitř.

2. Prodlužovací návlek

Velký, nebo raději menší? O tom se vedou věčné debaty a vtípky. Jedno je ale jisté. Zatímco obrovský penis prostě nezmenšíte, s malým se dá něco dělat. Není třeba brát si na pomoc dildo, stačí prodlužovací návlek. Pro muže je to určitě lepší varianta, nebude se cítit tak odstrčený.

3. Partnerský vibrátor

Obyčejný vibrátor je příliš ohraný, ale s takovým partnerským vibrátorem si užijete daleko větší zábavu. Ovládá se na dálku přes mobil, což poskytuje nekonečné možnosti. Ovládání svěříte partnerovi a mezitím si odejdete třeba do sprchy. Mimochodem existují i varianty, které umí vibrovat i do rytmu hudby! Taková hračka se jmenuje OhMiBod 3.OH Panty Vibe a nabízí ji například známý český sexshop RuzovySlon.cz.

Ostatně Růžový Slon je místo, kam byste rozhodně měli zamířit, pokud přemýšlíte, jakou hračku si domů pořídíte. Mají totiž nejen bohatý sortiment, ale především dobře zpracované erotické videonávody, jež vám prozradí, jak se jednotlivé hračky používají. Ve více než 1000 videích a vlastním magazínu se pravidelně dělí o spoustu tipů na lepší sexuální život. Nechte se poučit a zažijte něco nového!

 

Další video najdete ZDE

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Pro vaše miláčky

beran-caskrmeni-5199439472-2016-04-19-250x250-b.jpg

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články