Řešíte problém s dieselovými vstřiky? Se začátkem dalšího roku budete mít zase o jednu vrásku na čele méně. Díky rostoucí poptávce po nových i repasovaných vstřikovačích, spustil známý inzertní portál Autopes.cz, prodej vstřikovačů pro dieselové automobily. S opravou nyní už do autorizovaného servisu nemusíte, což je pozitivní informace nejen pro řidiče, ale i pro jejich peněženky.

„Hlavní inspirací pro rozšíření našeho webu byli především zákazníci sami. Protože se zabýváme inzerci bazarových vozů již dlouho, víme, jak problematické je na některé z nich pořídit náhradní díly za rozumnou cenu. Přitom je to často jenom otázka přestřelených marží v autorizovaných servisech.“ vyjádřil se k tématu provozovatel webu, David Vaníček, který je sám majitelem dieselového vozidla a opravou vstřikovačů si nejednou prošel.

Není žádným tajemstvím, že vstřiky jsou jedním z často řešených problémů s dieselovými motory s vysokým nájezdem. Oproti benzínovým, jsou pak ceny těchto vstřikovačů poměrně dražší. I k této problematice se zakladatel Autopsa postavil čelem:

„Dali jsme hlavy dohromady a oslovily jsme renovované firmy, které vstřikovače nabízejí. Mezi ostatními se nám podařilo navázat spolupráci i se společností Bosch servis, díky které můžeme našim zákazníkům nabídnout repasi vstřikovačů za skvělou cenu – firmy pak u nás mají množstevní slevy a jiné výhody.“

Repasi ale David Vaníček nepokládá za ideální řešení, zřídil proto na svém webu zkušenou zákaznickou podporu, která ruku v ruce s přehledným vyhledavačem nabízí motoristům možné řešení jejich situace: „Repase je dobrá pro řidiče, kteří často mění auta nebo používají svůj vůz jen výjimečně. Já osobně preferuji kompletní výměnu vstřikovačů i proto, že najezdím někdy i statisíce kilometrů ročně, navíc se jedná o dlouhodobější řešení. U repase jste odkázáni na schopnosti třetích osob a bohužel, ne všude se potkáte s odborníky. Mám rád, když si věci ohledně automobilu můžu vyřešit sám. A to samé chci nabídnout svým zákazníkům. Když zadáte do vyhledavače na našem webu parametry svého vozu, můžete si poměrně rychle spočítat, kolik chcete do finální opravy investovat. Proč byste tedy repasovali vstřiky za cenu nových? U některých vozů se repase skutečně nevyplatí.“

Autopes.cz ovšem nenabízí pouze nové vstřikovače od firem VDO Siemens, Dasis, Lucas, Bosch či Delphi, myslí i na řidiče, kteří se náhled ocitli v tísni a potřebují levné řešení: „Víme, že ne každý si nové vstřiky může dovolit. Proto nabízíme prostřednictvím portálu repasované či použité vstřiky za minimální ceny. Na tyto díly poskytujeme dvoutýdenní záruku na vyzkoušení, protože jsme si vědomi, že někdy se i diagnostika umí mýlit a závada motoru nemusí být ve vstřikovači samotném.”

Další novinkou, kterou si pro nás server Autopes.cz připravil, je jedinečný vyhledavač autobaterií podle typu vozidla. Jak tento nápad vznikl? I na to nám David odpověděl: „Na trhu objevíte nepřeberné množství autobaterií od různých výrobců, které si liší rozměry, kapacitou, startovacím proudem a spoustou dalších parametrů, kterým běžný řidič ani nerozumí, nehledě na množství reklamních označení. Většina zákazníků potřebuje do auta sednout a jet, v případě problému pak vadný díl vyměnit a pokračovat v provozu, a ne studovat hodiny parametry autobaterií na internetu. Proto přišel Autopes.cz s vyhledavačem, u kterého vám nalezení té správné baterie zabere několik kliků myší. Doporučuji si vyhledavač vyzkoušet a pokud budete mít námitky, určitě kontaktujte naši zákaznickou podporu – i my se stále rozvíjíme a učíme.”

2 komentáře u „Nové vstřiky pro nafťáky za bezkonkurenční cenu z pohodlí vašeho domova“

  1. bobalka napsal:

    Nafťák nemáme, info předám synovi, třeba se mu to bude hodit.

  2. ladaB napsal:

    Tak tohle mě naštěstí míjí :-)…. i děti jezdí na benzín .

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Pobyt na zámku jako svatební dar

Podnikejte se založenou živností

Internet na doma

Multitrans

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články