Kurz češtiny Vám pomůže se získáním trvalého pobytu v ČR

Ukončili jste střední školu a chcete studovat v Česku? Chcete se naučit česky a získat spoustu nových kamarádů a nezapomenutelných zážitků? Chcete studovat na vysoké škole v Česku zdarma? Už Vás nebaví stereotyp a chcete zažít něco nového? Pak je Jazyková škola PELICAN to pravé místo pro Vás!

Česko je krásná země, ve které se Vám však bude žít krásněji, když budete ovládat její jazyk. S tím Vám mohou pomoci naše kurzy češtiny pro cizince! Nejen, že se za rok naučíte česky dostatečně na to, abyste potom šli např. studovat českou vysokou školu, ale také získáte nové známosti a třeba také vízum.

Jak takový kurz vypadá?

Naše kurzy češtiny pro cizince probíhají celý školní rok od pondělí do pátku kromě státních svátků a prázdnin 4 vyučovací hodiny denně, celkem se tedy budete účastnit 20 vyučovacích hodin týdně. Přistoupit do kurzu můžete navíc také v půlce roku a absolvovat tak jen jeden semestr. Celková povinná docházka dosahuje 80 %.

Pokud se však budete výuky účastnit celý rok, máte větší šanci, že se v češtině posunete až o 3 jazykové úrovně. Budete tak dosahovat komunikační úrovně B1, kterou si u nás můžete stvrdit také státní jazykovou zkouškou a certifikátem z ní. Ten se uznává např. při přihlášce ke studiu na české vysoké škole. A to už se vyplatí!

Jaké jiné výhody Vám studium češtiny u nás přinese?

Kromě vysoké jazykové úrovně, potenciálnímu certifikátu a možnosti studovat na české vysoké škole Vám dá studium u nás rovněž možnost získat vízum. Ovšem bacha! Nejedná se o vízum pro české občanství, ale o vízum spadající do kategorie “ostatní” č. 99.

Výuky se máte možnost účastnit prezenčně v naší jazykové škole v centru Brna, nebo také online formou. Při výuce v online formě navíc získáte z výuky také záznamy. V rámci online i prezenčního kurzu budete mít k dispozici materiály online na podpůrné platformě.

Ať už si zvolíte jakýkoliv z těchto dvou typů výuky, obsahově budou stejné. Také Vás tak jako tak bude v rámci třídy maximálně 15. U obou typů výuky máte také možnost využít ukázkové lekce zdarma.

Do výuky kurzu češtiny pro cizince se můžete přihlásit a zapojit kdykoliv. Čím dříve to však uděláte, tím lépe. Nejen že si pojistíte své místo ve skupině, ale v případě včasného přihlášení dostanete také na celý kurz slevu. A to až o 4 000 korun! Rovněž není nejmenší problém, když si platbu budete chtít rozdělit na dvě poloviny.

Kdo Vás bude učit?

Ze všeho nejvíce dbáme na výběr kvalitních lektorů. Naši lektoři jsou kvalifikovaní, s letitými zkušenostmi s výukou a skvělými ohlasy. Postarají se o to, abyste zůstali motivovaní a o Váš jazykový progres.

Zajímalo by Vás k našim kurzům češtiny pro cizince něco víc? Neváhejte a kontaktujte koordinátorku těchto kurzů Pavlínu. Její kontaktní údaje naleznete na webových stránkách Jazykové školy PELICAN. Těšíme se na Vás!

Napsat komentář

Nové články