Realistické panny jsou stále častější erotickou hračkou nejen pro osamělé muže, ale i pro páry, které si chtějí zpestřit svůj sexuální život milováním ve třech. Jaké jsou hlavní důvody, které stojí za stále se zvyšující oblibou realistických panen?

Silikonová panna nikdy neřekne ne

Živá partnerka má občas své nálady a do postele s vámi se jí příliš nechce. Realistické panny jsou oproti tomu vždy připravené vás uspokojit, jakýmkoli způsobem si budete přát. Nezáleží na tom, jestli k nim přijdete ve 3 ráno z baru, nebo na to dostanete chuť ráno po probuzení. Silikonová panna je vždy připravena přivést vás až na samotný vrchol rozkoše bez jediného slůvka odporu.

Vyzkoušejte i neobvyklé sexuální praktiky

Realistické panny vám umožní prožít bez omezení všechny vaše sexuální fantazie. Oproti lidské partnerce, která je často příliš svázána konvencemi a některé praktiky odmítá, silikonová panna vám nabídne své intimní otvory, se kterými si můžete dělat, co chcete. Díky pevné kostře s flexibilními klouby můžete navíc vyzkoušet i takové polohy, které by pro živou ženu byly nepohodlné či bolestivé.

Sexuálně přenosné nemoci

Velkým problémem, který přináší sex s živými partnerkami, jsou sexuálně přenosné nemoci. U náhodné známosti z baru nebo u dívky z privátu nikdy nevíte, kdo její intimní místa navštívil před vámi a zda si spolu s orgasmem neodnesete i suvenýr v podobě nepříjemné nákazy. Ani u stálé partnerky nemůžete věrnost stoprocentně zaručit. U realistické panny nic z těchto problémů nehrozí.

Silikonové panny vynikají neobyčejnou krásou

Realistické panny jsou tvořeny nejlepšími světovými výtvarníky a pokrývají široké spektrum mužských sexuálních fantazií.

Přesvědčte se sami – v e-shopu topsexdolls.cz, který je autorizovaným dodavatelem předních světových výrobců silikonových panen, si můžete prohlédnout stovky silikonových krasavic, které se mohou stát vašimi příštími milenkami.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články