Začali jste si sepisovat věci, které budete potřebovat na letní kempování? Nikdy jste pod stanem nebyli a letos vás čeká premiéra? Poradíme vám, co si rozhodně máte vzít s sebou.

Stan

Stan je základem všeho. To uvnitř něj budete spát, schovávat se před případným deštěm. Proto si s jeho volbou dejte záležet. Mezi hlavní parametry patří nepromokavost, váha a cena. Dejte přednost tomu, který se dá lehce postavit.

Spacák

Spací pytel je další důležitou částí výbavy. Jejich výběr je velký, opět záleží na vašich požadavcích. Pokud víte, že budete stanovat v teplejších oblastech, postačí vám spacák s teplotou od 7 °C do +10 °C.

Rádio

Může se stát, že strávíte půl dne ve stanu kvůli špatnému počasí. Proto je dobré si výlet zpříjemnit hudbou. Malé přenosné rádio se ztratí, a pokud byste chtěli větší parádu, využijte dnešní moderní technologie a pořiďte si Bluetooth reproduktor.

Velký výběr nabízí značka Orava, speciálně Bluetooth reproduktor Crater–6 BR, který na jedno nabití vydrží až 5 hodin a v batohu nezabere tolik místa. Nemusíte se ani obávat si jej vzít k rybníku či řece, jelikož je odolný vůči stříkající vodě. Naprosto čistý zvuk si užijete díky širokopásmovému reproduktorovému systému. Pokud budete chtít změnu muziky, klidně můžete přepnout na FM rádio. V případě, že se vám vybije, můžete jeho lithiovou baterii jednoduše nabít před mini USB kabel. A co vás potěší nejvíce? Přeci zabudovaná čtečka micro SD karet!

Karimatka

Máte na výběr dvě možnosti. Buď si pořídíte klasickou pěnovou karimatku, nebo dáte přednost pohodlí a vybavíte se samonafukovací matrací. Tato matrace nejenom že plní roli komfortu, kdy se krásně vyspíte a nemáte žádné otlačeniny, ale taky izoluje chlad.

Batoh

S výběrem je to jednoduché. Pokud máte výlet naplánovaný tak, že každý den strávíte někde jinde, volte krosnu. Její výběr podřiďte vaší výšce a váze. Pokud však budete na jednom místě, bude se vám hodit jakýkoliv pevný batoh. Jeho velikost přizpůsobte věcem, které si sbalíte.

Potřeby na vaření

Co by to bylo za kempování, kdybyste si jídlo nepřipravovali sami? Bude vám stačit malý hořák neboli plynový vařič, stará lžíce a tolik známé „ešusy“. Pokud máte více místa v batohu, můžete přibalit i alobal a termosku.

Tak teď už jen stačí počkat na první jarní dny a můžete vyrazit doplnit energii po zimě do šumící a voňavé přírody.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články