Chytré hodinky už nikdy nebudou nudné. Vyberte si variabilní řemínky pro každou příležitost

Chytré hodinky jsou v posledních letech stále oblíbenější. Důvody jsou přitom nasnadě – nabízí mnoho zajímavých funkcí, které vám mohou ulehčit každodenní život. Navíc si můžete koupit různé řemínky na chytré hodinky, díky kterým můžete klidně každý den libovolně měnit design hodinek tak, aby se hodil k vašemu outfitu nebo příležitosti. Chytré hodinky jsou tak skvěle variabilní a vynosíte je skutečně na každou událost.

Jak řemínky vybrat?

Především je nutné znát vaši značku a typ hodinek. Jen tak budete mít jistotu, že se vám podaří sehnat řemínky, které budou k vašim hodinkám sedět. Existuje mnoho výrobců, kteří vyrábějí chytré hodinky, takže se ujistěte, že víte, zda jde o Fitbit, Xiaomi nebo třeba Apple. Informace o konkrétní řadě hodinek nejsnadněji objevíte přímo v aplikaci, kterou máte v telefonu. Pak už jen stačí do vyhledávače zadat například Apple Watch náramek a uvidíte, že vám to najde spoustu možností.

Vhodná délka pro vaše zápěstí

Při výběru řemínku je nezbytné znát rozteč hodinek, any řemínek přesně zapadl na své místo. Jedná se buď o 18 mm, 20 mm, 22 mm nebo 24 mm.

Jakmile budete znát správnou šířku řemínku, je nutné pečlivě si změřit také zápěstí, aby vám dobře seděla délka. Obvod zápěstí měřte pomocí krejčovského metru v místě, kde běžně nosíte své hodinky. Pokud metr nemáte, snadno samozřejmě poslouží také provázek nebo tkanička, kterou poté přiložíte k pravítku.

Jaké materiály jsou na výběr?

Nabídka je skutečně široká. Mezi nejčastější materiály patří klasický silikon, který je velmi ohebný a příjemně se nosí, ale zejména v létě se pod ním může kůže mírně zapařovat. Zvolit proto můžete třeba i kovové řemínky nebo různé textilní materiály či kůži podle toho, na jakou příležitost chcete hodinky vynést. Takový řemínek může být také skvělým dárkem pro někoho, kdo hodinky již nosí a rád by si je nějak ozvláštnil.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

 

Napsat komentář

Nové články