Chytrý homestaging vám pomůže nemovitost prodat rychle a za maximální cenu

Chystáte se prodat vaši nemovitost? Aktuálně jsou ceny hodně vysoko a možná tedy spoléháte, že se vám automaticky podaří získat velmi dobrou cenu. Rozhodně to ale nebude tak snadné. I dnes je klíčem k úspěchu na trhu realit především kvalitní a promyšlená prezentace. A tu je určitě lepší svěřit profesionálovi. Tzv. home staging vám umožní prodat váš dům či byt za skvělou cenu a ušetřit také spoustu času a nervů.

Inzerát musí zaujmout na první pohled

Je zcela nezbytné inzerovat vaši nemovitost tak, aby na první pohled působila lákavě, zajímavě a neotřele. Čím více zájemců na nabídku klikne a rozhodne se pro prohlídku, tím více rostou vaše šance na velmi dobrý prodej za výhodnou cenu. Dost možná se vám podaří získat i nějakých pár tisíc navíc, pokud bude vážných zájemců více a budou se chtít vzájemně přeplatit.

Jak na dokonalý první dojem

Kvalitní foto staging vám zajistí to, že nemovitost zaujme na první dobrou. Nekvalitní fotky, nevhodné osvětlení nebo focení ze špatných úhlů jen snižují celkový dojem z nemovitosti a ubírají jí na hodnotě. Naopak promyšlený a profesionálně provedený homestaging vám zajistí nejen skvělé a kvalitní fotky, ale také vhodné rozmístění nábytku, doplnění zajímavých dekorací a třeba i vypůjčení některých prvků, které udělají nemovitost atraktivnější. Foto staging je snadná cesta, jak zvýšit cenu nemovitosti, protože ať už si to přiznáme nebo ne, většina kupujících se rozhoduje i na základě emocí a dají vždy přednost vizuálně líbivější nemovitosti.

Investice, která se vám vrátí

Profesionální home staging nabízí komplexní řešení. Designéři se postarají o nábytek, dekorace a vše potřebné pro to, aby nemovitost vypadala lákavě, moderně a luxusně. Řada realitních kanceláří dnes nabízí homestaging zdarma, jinde si za to budete muset zaplatit. Homestaging cena by vás neměla odradit od využití jejich služeb. Tato investice mnohonásobně zvýší cenu vaší nemovitosti a vy se můžete těšit na její rychlý a výhodný prodej.

Zdroj náhledového obrázku: pixabay.com

Napsat komentář

Nové články