CNC laser přináší revoluci ve zpracování kovů

Technologie jdou rychle kupředu a prakticky každý rok se objevují nové a nové inovace na poli průmyslových technologií, které výrobu posouvají kupředu a pomáhají ji zjednodušit a zefektivnit. Zejména technologie obrábění jsou velmi precizní a musí splňovat přísné požadavky, aby byly výrobky skutečně perfektně zpracované. K tomu slouží zařízení známé jako CNC laser, které dovede využít výkonný laserový paprsek k přesnému a dokonalému řezání i gravírování.

Co CNC laser dovede?

Především dokáže precizně řezat – a to až do té míry, že na hliníku i nerezové oceli je až o 80 % méně otřepů. Navíc nabízí velmi rychlé řezy na všech silných pleších, a i proto je naprosto ideální pro sériovou výrobu. CNC zpracování plechu provádí laser na základě počítačových instrukcí, díky čemuž je možné dosáhnout maximální míry přesnosti i efektivity využití materiálu. Samotné řezání je bezkontaktní a je založeno na tepelném zpracování. Laser se hodí na zpracování mnoha druhů kovových materiálů včetně nerezu a hliníku, ale také mědi oceli nebo mosazi. Výsledný výrobek vás překvapí svou kvalitou, protože tato moderní technologie je schopna nabídnout skutečně dokonale zpracované produkty.

Obraťte se na profesionály

CNC zpracování plechu dovede nabídnout řada firem, ale zdaleka ne všechny využívají k své práci tyto moderní technologie. Společnost Fletonex se ale zaměřuje právě na moderní postupy, které doplňuje mnohaletými zkušenostmi z oboru. Kromě zpracování plechu nabízí také tvarování, ohýbání, výpalky z plechu nebo vyřezávání tvarů dle vašeho zadání. Jejich cílem je dosáhnout dokonalého výsledku a optimalizovat náklady. Výhodou je, že celý projekt zastřeší od návrhu přes výpočty až po samotnou realizaci, a vy tak můžete práci plně svěřit do jejich rukou. Prohlédněte si nabídku jejich služeb a svěřte se jim s vaším dalším projektem.

Zdroj náhledové fotografie: piqsels.com

Napsat komentář

Nové články