Ačkoliv žijeme ve velmi vyspělé společnosti, stále jsou zde některé věci tabu, jako je tomu právě například u erotických pomůcek a hraček. Odhoďte stud a pořiďte si domů malého pomocníka i vy.

Existuje mnoho variant

Když se řekne dildo, většina osob si představí obyčejný umělohmotný penis, jež není ničím zajímavý. Tohle je však pouze základní verze, s níž si i bez speciálních přidaných funkcí můžete užít spoustu zábavy a potěšení, avšak my se dnes zaměříme na poněkud zajímavější kousky. Jedním takovým je určitě dildo s přísavkou. Jak už napovídá samotný název, dildo se dá připevnit kamkoliv na hladký povrch a vy jej nemusíte nijak přidržovat. Volné ruce následně můžete využít mnohem efektivněji.

Jestliže hledáte kousek, který by byl přímo stvořený pro páry, určitě se mrkněte na připínací dildo, neboli Strap-On. Tento model je uzpůsobený tomu, aby si jej jeden ze dvojice připevnil ke speciálnímu postroji a následně pomocí něj uspokojoval svůj protějšek.

Velkou výhodou je u tohoto produktu bezpochyby možnost dildo od postroje kdykoliv odepnout a používat jej samostatně.

Speciální kousek

Pokud patříte mezi jedince, kterým přijdou umělohmotné materiály naprosto nevzhledné a raději si pořídí něco luxusnějšího, máme pro vás dobrou zprávu. Přesně takový kousek, po němž vaše srdíčko tajně touží, je určitě skleněné dildo, jelikož působí na pohled velice luxusním a neotřelým dojmem.

Díky výjimečnosti tohoto modelu se jistě jedná i o vhodný dárek pro partnera, anebo partnerku k nějaké speciální příležitosti, jako je třeba výročí.

Zaujala vás výše zmiňovaná dilda a rádi byste si nějaké z nich pořídili domů? Pokud ano, tak se podívejte do internetového obchodu společnosti Sexio.cz, kde naleznete nepřeberné množství různých sexuálních pomůcek a hraček té nejvyšší kvality, a současně za rozumnou cenu.

Jedná se o velmi disktrétní sexshop, takže se nemusíte obávat, že někdo z okolí přišel na to, co si objednáváte domů za hračky.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články