KLT BOXY A PŘEPRAVKY

Ideální řešení pro automobilový průmysl jsou plastové přepravky typu VDA-KLT.

KLT boxy a KLT přepravky si od doby svého vzniku vysloužily obrovskou popularitu a staly se tak nejvíce využívanými přepravkami v automobilové a průmyslové výrobě. Co ale stojí za tak velkým úspěchem? Faktorů je samozřejmě více. Avšak jednou z nejvíce viditelných výhod je bezesporu jejich univerzálnost. S KLT boxy, KLT přepravkami můžete setkat jak v automobilovém průmyslu, tak například v průmyslu výrobním. Jejich užitné vlastnosti vyzdvihly tyto KLT přepravky a boxy do podvědomí širokého okruhu lidí, kteří dokázali ocenit jejich praktičnost a životnost.

Tím se dostáváme k druhé zjevné výhodě. Tím, že jsou KLT přepravky a boxy vyrobeny z kvalitního plastu, který je díky své technologii výroby také velmi odolný, je investice do těchto přepravek a boxů chytré řešení pro všechny, jenž hledají spolehlivé a dlouhotrvající řešení do výroby, pro skladování nebo přepravu nejrůznějších druhů materiálů, zboží nebo výrobků.

Pokud disponujete menším manipulačním prostorem, jistě oceníte další výhodu KLT přepravek a boxů, která se skýtá v možnosti tyto přepravky stohovat. Nemusíte se tak již bát, že byste řešili problém s tím, kam jen tu přepravku uložit. Díky chytrému řešení se přepravky naskládají na sebe, čímž ušetří mnoho místa ať už ve skladu nebo například na korbě kamionu.

Stohovatelné přepravky KLT

Protože se KLT přepravky a KLT boxy využívají v mnoha odvětvích, byl při jejich výrobě kladen důraz na snadné čištění. Díky tomu mají z vnitřní strany hladké stěny a dno. Je proto velmi snadné zašpiněné přepravky a boxy umýt, protože prach a špína nemá moc míst, kde by se mohla ukrýt. A pokud i přes všechno, co zde bylo napsáno, dojde k tomu, že je nutné vyměnit starou přepravku nebo box za nový, vždy je možné starou recyklovat. Všechny KLT přepravky, KLT boxy jsou 100% recyklovatelné.

Jak je vidět, přínos těchto přepravek pro automobilové a průmyslové odvětví je velmi značný, není proto divu, že se těší takové oblibě.

A co vy? Také přemýšlíte o nákupu nových KLT přepravek a KLT boxů?

Jedničkou na trhu ve výrobě KLT přepravek, boxů je společnost Schoeller Allibert, která dokáže připravit nabídku přesně na míru vašemu podnikání.

Jeden komentář u “Ideální pomocník pro přepravu a uskladnění automobilových dílů KLT přepravky”

  1. babicka11 napsal:

    Nepodnikáme, přepravky tudíž nepotřebujeme :-).

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články