Pokud bydlíte ve starším rodinném domě, ovšem všimli jste si vlhkostních map na omítce, potom je nejvyšší čas začít řešit hydroizolaci objektu. Podle všeho nemovitost buď nemá žádnou izolaci, nebo ji má, ale nedostatečnou. Právě v takovém okamžiku je nezbytné provést sanaci staveb, přičemž existuje hned několik různých způsobů.

Izolace vlhkého zdiva se aplikuje v okamžiku, kdy se zjistí prvotní příznaky. Jestliže plánujete nemovitost zateplit, určitě se prvně zaměřte na to, jak je na tom hydroizolace, protože sanace staveb se provádí ještě před zateplením pláště.

Proč se provádí sanace staveb?

Sanace staveb má spoustu předností. Hlavním důvodem, proč dochází k samotné sanaci, je snížení tepelných ztrát v zimním období. Značně tak snížíte náklady na vytápění, neboť eliminujete únik tepla z interiéru. Vybrat si můžete z několika různých technologií, přičemž každá se liší účelem použití. Věděli jste, že podřezání řetězovou pilou se dá použít pouze u cihlových staveb, zatímco podřezání diamantovým lanem je vhodné dokonce i u naprosto tvrdých materiálů, jako je i beton?

Co je to elektroosmóza?

Jednou z moderních technologií je aktivní elektroosmóza, což je v podstatě vysoušení zdiva na elektrofyzikálním principu. Využívá se známých fyzikálních jevů, a to konkrétně elektromagnetického pole planety.

Pokud hledáte společnost, která nabízí sanace staveb a také zmíněnou elektroosmózu, doporučujeme podívat se do pestrého portfolia služeb odborníka Izolace Hróz. Garantuje nejnižší ceny a zároveň slibuje vysokou kvalitu provedení. Vybrat si můžete z několika různých metod sanace. Izolace Hróz zvládne izolaci nerez plechy, podřezání řetězovou pilou i diamantovým lanem, chemickou injektáž či svislou izolaci. Jestliže si nevíte rady s výběrem konkrétního řešení, je dobré se s profesionálem poradit.

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky