Odkazy

Internet na doma

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Domov a bydlení

 

Vánoce se blíží a s nimi i slevy. Jak vychytat ty nejlepší?

Podzim už je tady a pomalu a jistě se blíží Vánoce. Mnoho z nás netrpělivě čekají na akci Black Friday a další. Proč ale zbytečně čekat, když ty nejlepší akce už dorazily právě teď? Podzimní nadílka slev už je dávno tady, stačí se kouknout co nabízí velké e-shopy s elektronikou.

Slevy na elektroniku

Třeba taková Kasa.cz nabízí šrotovné ve výši až 5000 Kč na elektroniku. Můžete tak ušetřit při nákupu nové TV, ledničky či pračky. Nabídka je letos opravdu pestrá. Pokud máte radši e-shop Alza.cz, koukněte na slevové kupóny, které můžete nakombinovat až do tisícikoruny. Stačí nakoupit zboží v minimálně v hodnotě 2000 Kč a slevové kódy jsou jen Vaše!

 

 

Neskutečné slevy na módu

Nesmíme také zapomenout na podzimní kolekce oblečení. Počasí sice ještě pár dnů bude přát, ale pak se ochladí a přijdou nepříjemné deště s větrem. Na nepohodlné počasí myslí Zoot.cz, který nabízí stylové outdoor oblečení, které zahřeje a ochrání před deštěm. V případě, že plánujete sportovat venku i za nepříjemného počasí, koukněte na nabídku Hervis.cz a využijte k tomu slevový kupón -200 Kč. A jestli rádi běháte, máte možnost do konce roku nakoupit obuv Converse nebo Salamon a uplatnit slevový kód -30 %.

 

Pokud neprahnete po outdoor zážitku v přírodě, koukněte na novou kolekci podzimní obuvi na Baťa.cz. Dámy jistě ocení nejnovější módní trendy. V nabídce dále naleznete kabelky, na které využijte slevový kód -20 %. Můžete také uplatnit slevový kupón na značku Weinbrenner nebo North Star. Na podzimní obuv narazité i na Answear.cz a dámy mohou pohodlně nakupovat kotníkovou obuv nebo kozačky. V případě slev koukněte po prémiových značkách se slevou až -75 % a na slevový kód -20 %. Poslední zajímavý e-shop je Deichmann.cz, kde můžete využít slevový kód ve výši 150 Kč. Pozor, akce je limitovaná časem tak spěchejte.

Na závěr, slev je opravdu hodně a stačí se kouknout na čerstvou nabídku na promokupon.cz nebo nás sledovat na naší Facebook stránce.

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky