Jarní, létní, podzimní i zimní dovolená v Sporthotelu Kurzovní pod Pradědem

Sporthotel Kurzovní je horským hotelem, který má již v Jeseníkách svou dlouhou tradici. Patří mezi nejoblíbenější a nejlépe vybavené ubytovací jednotky přímo v srdci úchvatné Národní přírodní rezervace Praděd v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Jde o jeden z nejvýše položených horských hotelů v České republice.

Nadchne vás tak nejen svým zázemím, ale především dechberoucím výhledem na nádherné a čisté přírodní horské okolí.

Objevte Jeseníky zase trošku jinak

Praděd vás okouzlí svou majestátností i dechberoucí krajinou. Takovou romantiku zažijete jen tady. V zimě se můžete zalyžovat na zdejších sjezdovkách a v létě se projít po hřebech hor. V zimním období se navíc hotel podílí na běžeckých závodech, které se zde pravidelně konají na upravovaných hotelových tratích.

Zde budete mít pocit, že se zastavil čas. Přijeďte si užít krásu malebného horského prostředí i vy.

Místní wellness centrum

Relaxace patří ke každé dovolené. Pokud máte pocit, že vaše tělo potřebuje doplnit tolik potřebnou energii a duše potřebuje povzbudit, zamiřte do zdejšího wellness království. Těšit se můžete na hydromasážní vanu, která poskytne regeneraci tělu po fyzicky náročném dni. Všechny vaše tělesné partie dostanou dávku masáže najednou, šlachy i svaly si odpočinou a vy se budete cítit jako znovuzrození. K dispozici je i klasická, finská nebo infrasauna.

Už znáte oxygenoterapii?

Oxygenoterapie je unikátní regenerační kyslíková kůra. Během ní 30 – 60 minut inhalujete koncentrovaný kyslík za pomocí masky nebo nosní cévky. Účinky oxygenoterapie jsou blahodárné pro osoby trpící srdečním onemocněním, při bolestech hlavy, nechutenství nebo zvýšené únavě a poruchách spánku. Terapie se hodí i jako očista pro kuřáky nebo jako skvělá příprava před operací. Dále zvýší tělesnou výkonnost při fyzické zátěži a zlepší imunitní systém.

Kyslíková terapie navíc oddaluje projevy stárnutí a blahodárně působí i na sexuální výkonnost. Zlepšete si svůj energetický stav organismu během své dovolené na horách.

Zdroj náhledových obrázků: Pixabay

Napsat komentář

Nové články