V dnešní době je celkem běžné, že naše vysněné zaměstnání se nachází jinde, než přirozeně bydlíme. Dokonce není nic divného dojíždět za prací do ciziny. Převážně je to v místech, kde máme hranice v dosahu desítek kilometrů. Nemluvě o velmi špatném dopravním spojení ze samotných vesnic. Zde již nemůže být řeč o žádném přepychu, aby rodina vlastnila více než jeden automobil.

Jaký automobil si vybrat

Správná otázka pro nejednoho z nás. Nabídka vozidel je skutečně velká a mnohdy není zase až tak jednoduché si vybrat. Rozhodně je třeba popřemýšlet o tom, co od svého vozidla požadujeme a k čemu nám má sloužit. Pokud hledáme rodinný vůz, tak zajisté budeme vybírat nejen podle vzhledu, také podle výbavy, kterou nám prodejce nabízí. Naopak takové pracovní auto má především sloužit a být spolehlivé. Dále bude rozhodující spotřeba, výbava, cenová dostupnost, pojištění, servis, náhradní díly a mnohé další.

Všechno je otázka peněz

Pokud skutečně chceme spolehlivé auto, nevyplatí se brouzdat v nabídce bazarových vozidel. Je sice pravdou, můžeme mít štěstí a vozidlo nám bude bez větších problémů sloužit, bohužel to je spíše diskuze o náhodě. Navíc je třeba mít připravenou další finanční rezervu na případné opravy. I když je to pro mnohé řešení, možná by stálo za úvahu se na to podívat z jiné stránky a popřemýšlet o jiné variantě, kterou může nabídnout operativní leasing.

Výhodnější nabídka snad již ani nemůže existovat

Pořídit si auta na leasing nebyl nikdy problém pro firmy nebo podnikající osoby. V podstatě se na určitou dobu zavázaly leasingové společnosti. Většinou na dobu pěti let, kdy musely splatit vybrané vozidlo. Samozřejmě bez složené akontace se to neobešlo, tudíž vlastně ihned na počátku bylo nutné mít nějakou finanční rezervu. Auto na splátky si mohli pořídit všichni ostatní uživatelé a smlouvy se daly uzavřít s různými společnostmi. Dokonce nemuselo se vždy nutně jednat o nový automobil. Vesměs každý šikovný autobazar si uměl poradit, jak výhodně prodat ojetinu. Půjčka na auto sice funguje stále, nicméně pojďme se na to podívat z jiné strany. Operativní leasing bez závazků, bez starostí a s úplně novým automobilem, navíc si ještě můžeme vybrat auto svých snů. Tak to je přece daleko lepší nabídka.

Operativní leasing je nejlepší cesta k novému vozu

Proč nevyužít takové služby, která je otevřená všem podnikatelům, firmám, malým živnostníkům, ale i soukromým osobám? Nové auto je spolehlivé, žádné větší investice nás nečekají a především nikdo nepotřebuje nic jiného než doklady k vyřízení žádosti. Žádná akontace, dohadování s pojišťovnou, uzavírání pojistným smluv, řešení oprav a dalších náležitostí. Je pravdou, že automobil nebude patřit nám, ovšem na druhou stranu se nemusíme starat ani o jeho budoucí prodej. Samozřejmě po určité době si můžeme vozidlo od společnosti odkoupit, ale také nemusíme. Jednoduše ho vrátíme a vypůjčíme si třeba novější model.
Proto je leasing audi naprosto vyhovující po všech stránkách.

Dovolená v zahraničí

Pokud cestujeme do ciziny, tak většinou si v cílové destinaci vyřizujeme zapůjčení automobilu, abychom se mohli pohybovat bez nějaké závislosti na místní dopravě. Půjčovny jsou sice dobré, jen některé jsou příliš drahé. Když na dovolenou vyjedeme s Audi A3 Sportback na operativní leasing, tak si jízdu vychutnáme plnými doušky. A hlavně bez starostí, vždyť všechno máme zaplacené v měsíční platbě.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články