Search

.


Kariérní portál VímVíc.cz

Chcete se dozvědět víc o nabídkách práce? Máte možnost!

Sháníte práci a rádi byste se dozvěděli nějaké informace o svém potencionálním zaměstnavateli? Informace, které na běžném pohovoru nemáte šanci zjistit? Poskytne vám je kariérní portál VímVíc.

Ten totiž sdružuje vesměs anonymní recenze, ať již bývalých či stávajících zaměstnanců většiny firem působících na území ČR včetně těch nadnárodních. Zatímco na některé pracovníci pějí samou chválu, na jiných nenechávají nitku suchou. Prostřednictvím portálu tak vyplouvají věci, jež by mnozí firemní manažeři raději drželi pod pokličkou. Před těmi je pak na místě být na pozoru.

Jak si na tom stojí váš zaměstnavatel?

Hodnocení zaměstnavatele, to je to, oč tu běží. Ať již současní, tak i bývalí zaměstnanci se portálu svěřují se svými zkušenosti s prací u konkrétní společnosti. Kariérní portál VímVíc.cz je pečlivě sbírá a nabízí ostatním uživatelům. Těm pak slouží jako pomocná berlička při výběru povolání, respektive společnosti, pro kterou se budou (či nikoliv) ucházet o práci. I tyto recenze, jichž server aktuálně nabízí přes 11 000, mohou jejich rozhodování zásadne ovlivnit.

Nejlepší zaměstnavatelé napříč obory

Portál navíc prezentuje i zaměstnavatele, jimž se od jejich zaměstnanců podařilo získat to nejlepší skóre, tedy firmy a společnosti, pro něž pracovat je doslova radostí. Prvenství v oblíbenosti si tak drží firmy, jako jsou Škoda Auto, obchodní řetězec Lidl a k překvapení mnohých České dráhy.

Nabídky práce

Vedle toho na portálu najdete i konkrétní nabídky práce. Všechny praktické informace tu jsou „pod jednou střechou“, tedy na jednom portálu. Buďme ale konkrétní. Sháníte-li například zaměstnání, jednoduše otevřete stránky portálu a kliknete na odkaz pracovní nabídky. Vybírat následně můžete z téměř 82 000 volných míst, ať již podle oboru, firem, lokality, či třeba nabízených benefitů.

Profily firem

Pokud vás nějaká nabídka zaujme, klikněte na odkaz profily firem, jichž portál sdružuje přes 4 000. Je-li v hledáčku vašeho zájmu konkrétní společnost, doporučujeme využít vyhledávače. Po rozkliknutí loga vámi vybrané firmy vám naskočí její profil, tedy jakési její představení, na které navazují hodnocení zaměstnanců, které vás zřejmě budou zajímat nejvíce.

I když, jak se říká, a jak jsem se dočetla v jednom hodnocení „všude je něco“, a v některých případech je lepší dát společnosti šanci a udělat si vlastní obrázek. Tak hodně štěstí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 80 Kč
Zobrazit formulář pro nákupJeden komentář u “Kariérní portál VímVíc.cz

  1. babicka11 napsal:

    jjo, vždycky se v kolektivu najde někdo, kdo “nesedí” nebo škodí … ať už se jedná o více, ale i méně lidí v jednom odboru 🙁 – u mých třech zaměstnáních se to potvrdilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *