Co si představíte pod pojmem zahradní domek? Většina lidí si představí domky na nářadí, případně nějaký altán či pergolu. Český výrobce Herold však ukazuje, že to jde i jinak. Ve své nabídce má několik luxusních zahradních domečků, které můžete bez obav používat i jako chatku pro občasné přespání či jako domek pro hosty.

Pod značkou Herold jsou nabízeny nejrůznější zahradní domky od ekologických přes plechové až po altány a pergoly. Nechybí domky na nářadí, sauny ani dětské domečky. Některé vypadají obyčejně a jsou poměrně levné, jiné vám budou kolemjdoucí závidět.

Vybrali jsme tři zajímavé domečky, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost.

1. Minimalistická Heidi

Zahradní domek Heidi vás zaujme na první pohled. Působí velmi minimalisticky, jako kdyby k nám byl přivezen někde ze severu, kde je minimalismus vyznáván ve velkém. Ostatně, je dokonce vyroben ze severského smrku a skutečně jej vyrábí estonská firma Palmako. Díky velkým oknům je krásně prosvětlený.

 

2. Hobití nora Eva

Domeček Eva o průměru 3,79 m vypadá jako malá hobití nora. Styl je skutečně ojedinělý, stavba působí, jako by k nám přišla někde z pohádky. Opět je zhotovená z kvalitního severského smrku, okýnka jsou tentokrát menší, ale mají dvojité sklo, takže tepelná izolace funguje parádně. A abychom nezapomněli, doprostřed tohoto domečku se dá nainstalovat krb.

3. Prostorná Irene

Pokud toužíte po domečku, kam by se dal nastěhovat nábytek, abyste v něm občas mohli přespávat, může to být právě Irene. Opět je dostatečně prosvětlený, takže se bude hodit i jako altán, jestli hledáte přístřešek pro zahradní posezení. Máte-li doma hodně zahradního nářadí, může posloužit také jako jeho zastřešení.

V nabídce na Domky-herold.cz objevíte ještě celou řadu dalších pěkných zahradních domů a na jaro 2020 zrovna mají pěkné slevy. Tak neváhejte a obohaťte svou zahradu o nějakou pěknou stavbu.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články