Den otců se blíží – jaký dárek pořídíte svému tátovi?

Vybrat vhodný dárek pro někoho blízkého není nejjednodušší. Výborným tipem, který potěší každého rodiče, je foto obraz, který mu bude navždy připomínat společně prožité šťastné chvíle. Jistě máte k dispozici spoustu fotografií, zachycujících něco, na co vaši rodiče rádi vzpomínají. Pokud přenesete tyto fotografie na plátno, vytvoříte krásný obraz, který je skvělým dárkem nejen ke dni otců, ale i k jakékoli jiné příležitosti.

Foto obraz nabízí víc než pouhá fotografie

Na rozdíl od běžných zvětšenin fotografií, nabízí foto obraz na plátně mnohem více. V první řadě je to dokonalý a luxusní vzhled. Textura kvalitního bavlněného plátna, vypnutá v ručně vyráběném dřevěném rámu, vytváří dojem plasticity a hloubky, které se běžná fotografie na papíře nemůže rovnat.

Díky technologii takzvaného zrcadlení je fotka na plátno  přenesena tak, aby nebyl žádný z jejích detailů skryt pod rámem. Luxusní vzhled doplní také speciální technologie, odstraňující nevzhledné přeložení plátna v rozích obrazu. Foto obraz je možné umístit do rámů o různých šířkách, které mu dodají úžasný plastický efekt.

Fotografie přenesená na plátno nikdy nevybledne

Pokud chcete získat skutečně kvalitní foto obraz, rozhodně neprohloupíte, pokud se se svou objednávkou obrátíte na firmu Printscreen.cz, která nabízí přenesení vašich fotografií na plátno pomocí nejmodernějších tiskařských technologií. Při tisku je použito speciálních inkoustů s velmi odolnými a stálobarevnými pigmenty, které nezmění barvu ani po sto letech. Na rozdíl od běžných tiskáren, které tvoří obrázky s pomocí pouhých 4 barev, je u tisku na plátno použito 12 různých inkoustů, které zajistí naprosto dokonalé barevné podání. Uvidíte, že fotografie na plátně vypadá ještě lépe, než originál.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články