Objevte Krásu angličtiny s Jazykovou školou PELICAN

Rozhodli jste se otevřít novou kapitolu ve vašem životě, plnou možností a výzev a rozhodli jste se naučit anglicky? Vítáme Vás v Jazykové škole PELICAN, ve které Vám nabízíme nejen dlouholetou zkušenost s vedením kurzů, ale také podporu, kterou potřebujete k dosažení svých jazykových cílů.

Jaký je harmonogram?

Než se přihlásíte, je důležité vybrat správný kurz. Pro účely orientace můžete absolvovat náš rozřazovací test a vybrat si počáteční úroveň kurzu angličtiny. Přihlásit se můžete přímo na našich stránkách nebo osobně v naší kanceláři.

Po přihlášení je nejdůležitější krok již za Vámi. Naše kurzy začínají dvakrát ročně, a vybrat si můžete kurz na jedno pololetí nebo celý rok. Před začátkem kurzu obdržíte harmonogram, abyste mohli plánovat svůj čas.

Před první lekcí se seznámíte s prostředím školy, ale také s lektorem a dalšími účastníky kurzu. Lektor se na první hodině seznámí s Vašimi potřebami, na základě kterých stanoví osnovu kurzu. Ačkoliv tedy půjde o skupinový kurz, bude co nejvíce přizpůsoben Vašim potřebám.

Co nabízíme?

Kurzy angličtiny probíhají v různých formách. Ať už jste začátečník, nebo pokročilý, můžete si vybrat, zda chcete docházet na prezenční skupinové kurzy, individuální výuku nebo online lekce.

Naši kvalifikovaní lektoři využívají moderní a interaktivní výukové metody, které Vás budou bavit a motivovat k učení. Naši lektoři Vám vždy rádi pomohou a vytvoří přátelské a podporující prostředí pro učení. Vybíráme si takové lektory, kteří jsou i ve skupině schopni vyhovět individuálním potřebám studentů.

Jaké jsou cíle kurzů?

Cílem našich jazykových kurzů je poskytnout studentům efektivní prostředí pro zdokonalení jejich anglických jazykových dovedností. Chceme, aby studenti dosáhli pokroku jak v mluveném, tak v písemném projevu, a to co nejefektivněji a nejrychleji. Kurzy jsou navrženy tak, aby studenti během jednoho roku posunuli svou jazykovou úroveň o jeden stupeň výše.

Proč angličtina?

Zaměřujeme na přípravu studentů na státní jazykové zkoušky, které mohou být důležitým krokem v jejich profesním růstu a rozvoji. Absolvování našeho kurzu může vést k získání certifikátu s mezinárodní platností, což studentům otevírá dveře k novým příležitostem na trhu práce a umožňuje jim rozvíjet svou kariéru v globálním kontextu.

Proč PELICAN?

S více než dvacetiletou historií se PELICAN řadí mezi špičkové jazykové školy. Naše zkušenosti a tradice jsou zárukou kvalitního vzdělání. Nezáleží na Vaší úrovni nebo potřebách – nabízíme kurzy přizpůsobené všem. Sídlíme v centru Brna, takže na svůj kurz to budete mít zkrátka kousek.

PELICAN není jen o vzdělání – je to zážitek. Pokud Vás ke kurzům cokoliv zajímá, neváhejte a kontaktujte nás. Přidejte se k naší jazykové komunitě a objevte krásu angličtiny s Jazykovou školou PELICAN!

Zdroj fotografií: Skolapelican.com

Napsat komentář

Nové články