Stává se vám často, že řidiči zaparkují na vašem soukromém parkovišti své osobní automobily, aniž by tam měli povolený vjezd? Bohužel se jedná o denní chleba majitelů parkovacích ploch, který se pak musí s jednotlivci zdlouhavě řešit. Naštěstí ale na trhu existují prostředky, kterými se dá parkovací vjezd omezit jen pro určená vozidla za pomoci zábran a různých značení k tomu uzpůsobených.

Výhody parkovacích zábran

  • uchránění před využíváním parkoviště nepovolanými osobami
  • mechanická uzamykatelnost parkovacích zábran

Hlavní význam parkovacích zábran je jasný. Jejich použitím zabráníte nepovolaným osobám vjezdu na váš pozemek a tím uchráníte parkovací místa pro ty, kterým jsou určena.

V některých případech jsou navíc parkovací zábrany opatřeny speciálním uzamykatelným systémem v podobě mechanického zámku, pomocí kterého můžete se zábranou manipulovat dle libosti a potřeb. Uzamknutí zábran je pak zpravidla automatické.

Různé druhy parkovacích zábran a jejich instalace

Nejčastějšími modely parkovacích zábran jsou buď jednoduché sloupky, motýlky s vlastními rameny nebo U60 a U80, přičemž tvar a provedení posledně zmíněných v podstatě odpovídá písmenku uvedenému v názvu.

Instalace všech těchto zábran se považuje za snadnou a zejména rychlou, takže řešení vašeho problému je takřka okamžité.

Vyplatí se investovat i do svislých dopravních značek

K lepší orientaci na vašich pozemních komunikacích, do kterých spadá právě i parkoviště, se rozhodně vyplatí zainvestovat a pořídit i svislé dopravní značky, pomocí kterých uvedete dílo k naprosté dokonalosti a hlavně si pak můžete být jisti, že problémy, kvůli kterým jste se k nákupu rozhodli, během okamžiku jako mávnutím kouzelného proutku nadobro zmizí. A díky tomu se vám nutná investice mnohonásobně vrátí!

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Pro vaše miláčky

beran-caskrmeni-5199439472-2016-04-19-250x250-b.jpg

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články