Podfuky se nevyplácejí

Když někdo chce, aby byl jeho web na internetu sledován, nemůže jenom čekat a doufat, až mu tam někdo zavítá. Musí si vysokou návštěvnost zasloužit.

Provozovat na internetu web, o který nikdo nejeví zájem nebo kde je návštěvnost neúnosně nízká, je k zlosti. Takový web neplní naprosto pochopitelně to, co od něj jeho majitel očekává, a k tomu by rozhodně docházet nemělo. Protože když už si dal někdo tu práci, investoval do toho čas, snahu a peníze, mělo by to něco přinášet na oplátku. V což se při nízké návštěvnosti logicky nedá doufat.

A tak mnozí z provozovatelů tyto své výtvory optimalizují nebo nechávají optimalizovat. Protože to je ta nejefektivnější cesta, jak zajistit podobným prezentacím dobré umísťování v internetových vyhledávačích, jež právě tím, co a jak představují internetové veřejnosti, rozhodují o tom, kam internetová veřejnost zamíří a kam ne.

Ovšem stejně jako kdekoliv jinde, v čemkoliv, co si jenom dokážeme představit, dochází i zde jak k férové soutěži mající za cíl prosazení se, tak i k různým podlostem. Jež sice teoreticky mohou internetové vyhledávače, jež jsou jenom nemyslícími a rutinně fungujícími nástroji třídícími obsah toho nalezeného na internetu, nakrátko obalamutit, ale ne vždy vedou k žádoucím výsledkům.

Takovým nekalým praktikám se říká black hat SEO Seolight a je logické, že jsou tyto vzhledem k nebezpečnosti zakázané a také citelně penalizované, tedy trestané.

Člověk by si třeba mohl říci, že čím více bude mít jeho web klíčových slov, tím spíše si ho vyhledávače všimnou. A dřív tomu tak i bývalo. Ovšem už to bylo prohlédnuto a vyhledávače se tomuto dokážou bránit a podvodníky trestat.

Stejně tak neuniknou sankcím obrázky s neodpovídajícími popiskami, využívání skrytých odkazů, hojně využívaná a s obsahem webu nesouvisející klíčová slova, duplicita textů, využívání generátoru textu, zobrazování jiného obsahu, využívání link-farmy a podobně. To vše bývá vyhledávači odhalováno a sankcionováno. A proto je záhodno se tomu vyhnout. Protože tudy cesta k vysoké návštěvnosti webu stoprocentně nevede.

Zdroj náhledových obrázků: Seolight

 

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články