Jen málokdo se v dnešní době obejde bez osobního automobilu nebo jiného dopravního prostředku. Zejména v menších obcích a městech je vlastní vozidlo nezřídka naprosto nepostradatelné.

Na venkově jezdíme autem do práce i na nákupy

Vesnice či dokonce samoty jsou v dnešní době mnohdy takřka odříznuty od okolního světa. Alespoň co se hromadné dopravy týče. Autobus či vlak obvykle jezdí jen několikrát za den a mnohým časy odjezdů nezapadají do denního harmonogramu. Ve večerních hodinách a v noci je možnost cestování veřejnými dopravními prostředky na mnoha místech naší republiky naprostá utopie.

A podobná situace nastává i o víkendech a dalších dnech pracovního volna. Zároveň ale mnozí za prací dojíždějí. A pokud dokonce musí přestupovat, zabral by jim dojezd bez vlastního auta i několik hodin navíc. Provoz na našich silnicích proto v posledních letech výrazně zhoustl. Jezdíme nejen kvůli zajištění obživy, ale také dopravujeme do školy své děti. A navíc vyrážíme na chalupy i na nákupy do obchodních center a navštěvujeme rodinu i přátele. Kvalitní dopravní značení tak získává na významu.

Nesprávné nebo chybějící dopravní značení je častou příčinou nehod i dalších problémů

Úseky silnic, na kterých není nainstalováno odpovídající dopravní značení, jsou velice rizikové. Zejména jedná-li se o místa, kde je zvýšené riziko dopravních nehod. Je tedy třeba provádět pravidelné kontroly dopravního značení, a dojde-li k jeho poškození, zničení nebo krádeži, okamžitě sjednat nápravu. Zároveň je nutné zajistit, aby bylo dopravní značení dobře čitelné za jakéhokoli počasí.

Praha – dopravní značení

Zejména ve městech je navíc nezbytné správně vyznačit místa zákazu stání a dalších omezení, která souvisejí s možností výkonu vlastnického práva majitelů nemovitostí. Předejde se tak nepříjemným situacím, kdy se nelze kvůli vozidlu zaparkovanému přímo před vjezdem dostat do dvora či do garáže. A nesmíme zapomenout ani na správné označení parkovišť rezervovaných pro invalidy a obyvatele jednotlivých městských částí, které zavedly vyhrazené zóny.

Dopravní značení si lze koupit i pronajmout

Ti, kdo potřebují dopravní značení umístit jen na určitou dobu, si mohou dopravní značení pronajmout. Prodej i pronájem dopravního značení včetně instalace zajišťuje https://www.topznak.cz . A objednat si lze i Praha – dopravní značení.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články