Již nemusíte, máme pro vás tip.

Zážitky, které skutečně prožijeme naplno, v nás zanechávají živé vzpomínky. Je to také jediné, co nám nikdo nevezme. Rádi vzpomínáme na místa, která jsme navštívili, na lidi a přátele, se kterými jsme se setkali, na restaurace, kde jsme se skvěle najedli a vůbec tak nějak celkově na vše, kde nám bylo dobře. Naše nadšení pak předáváme dál mezi známé a blízké. Možná i oni tam naleznou to, co jsme prožili my.

Jedním z takových míst, které zůstanou hluboce vryty do vašich životů, je rozhodně Augustiniánský dům v centru lázeňského města Luhačovice. Má v sobě ukryto mnoho krás a tajemství. Byl postaven v letech 1902 – 1904. V této době sloužil dům jako ubytování pro kněze a katolické rodiny. A nejen pro ně. Například Leoš Janáček zde našel po dlouhá léta odpočinek a stal se pro něj místem, kde tvořil a sbíral inspiraci pro jeho dílo. V roce 1926 zde vznikla Glagolská mše či skice k Lišce Bystroušce.

Ale dost historie. V dnešní době je zde nádherný hotel, který vám přináší neskutečně mnoho možností, jak strávit příjemný pobyt v této krajině. Jestli hledáte místo pro harmonické spojení relaxace a rodinné atmosféry nebo dopřát své milované pocit, aby se cítila jako princezna, tak to jste na správném místě.

V hotelu Augustiánský dům je wellness centrum harmonicky řešeným prostorem pro všechny generace, včetně rodin s dětmi. Je zde nabídka mnoha wellness procedur a rituálů, masáže, sauny, vyhřívané odpočinkové lavice a další zahřívací procedury. Myslím si, že to je přesně to, co v zimě potřebujeme.

Zahřát se ale můžeme i v restauraci Symfonie, kdy je personál připraven vás obletovat a nabízet vám jejich specialitky. Nemusíte se bát ani o svoji linii, jelikož je zde čerstvý zeleninový bar, který rozhodně obohatí váš jídelníček.

Pokoje jsou nadstandardně vybaveny, takže zde naleznete veškerý komfort. Minibar, TV, trezor, fén, župan, pantofle, toaletní potřeby včetně sprchového gelu, tělového mléka, soli do vany a další. Wi-Fi připojení je samozřejmostí a parkování zdarma v hotelovém prostoru také.

Pokud rádi trávíte čas v přírodě, musíte navštívit Zahradu 6 smyslů, která je součástí areálu. Zahrada má několik zastávek, kde můžete vyzkoušet vaše smysly a nechat se unášet tajemnem. Skutečný zážitek, kdy objevíte sami sebe, ve vás zanechá víc, než jen vzpomínku.

Jestli chcete prožít jeden z nejromantičtějších víkendů, neváhejte, zakupte víkendový wellness pobyt. Užijete si se svojí partnerkou ty nejbáječnější chvíle odpočinku, které můžete prožít jen vy dva. Nejen, že budete rádi na tento víkend vzpomínat, ale určitě si ho zopakujete, jak budete nadšení z pobytu.

Wellness hotel Augustiánský dům dále nabízí i dárkové poukazy, vhodné jako dárek ke kulatému výročí, na svatební cestu nebo poděkování rodičům.
Díky skvělé péči personálu a kvalifikovaných pracovníků si odpočinete od všedního zaběhlého životního cyklu. Žádný stres, starosti, ale jen načerpáte energii pro další dny svého života.

Neváhejte, vzpomínky vám nikdo, nikdy nevezme.

Jeden komentář u “Přemýšlíte o dárku, který zůstane navždy vrytý v srdci?”

  1. ladaB napsal:

    V Luhačovicích je krásně, byli jsme se tam jednou podívat za přáteli. Ti tam jezdí skoro každý rok.

Napsat komentář

Nové články