Search

.


Přepravní boxy a kontejnery optimalizují náklady na dopravu

Pokud jste se rozhodli podnikat v logistice a kamionové dopravě, zřejmě hledáte způsob, jak efektivně optimalizovat náklady na dopravu. Přece jen, cena pohonných hmot se zvyšuje, a proto je lepší, pokud kamion pojme co nejvíce materiálu či jakéhokoliv jiného zboží najednou, než aby jezdil nadvakrát. Právě k těmto účelům slouží přepravní boxy a kontejnery, které jsou stohovatelné, a tak je bez problémů naskládáte na sebe.

Skladovací kontejnery a boxy by měly mít dlouhou životnost, protože jedině tak se vám investice do nich vyplatí.

Využijte řešení od Schoeller Allibert

Pokud hledáte dodavatele, jenž se na výrobu a prodej přepravních boxů a kontejnerů specializuje, dovolujeme si vám představit společnost Schoeller Allibert. V jejím produktovém portfoliu najdete odlehčené varianty s bytelnou konstrukcí. Ocení to hlavně lidé, kteří potom s kontejnery manipulují, protože se nemusí trápit těžkými dřevěnými a kovovými boxy. Přestože jsou plastové alternativy lehčí, dokážou unést mnohem více materiálu, například klidně i 750 kilogramů. Záleží však na tom, jaké verze kontejnerů a boxů zvolíte.

Předností řešení od Schoeller Allibert je, že všechny plastové kontejnery jsou stohovatelné, tudíž se snadno naskládají na sebe, a tím pádem se ušetří spousta místa.

Přepravní boxy a kontejnery jsou ekologické

Jestliže i vaše společnost dbá na životní prostředí, oceníte, že stohovatelné boxy jsou stoprocentně recyklovatelné. Jakmile tedy doslouží, je možné je recyklovat, a tím pádem nemají negativní dopad na životní prostředí. Přidanou hodnotou je, že plastové boxy jsou vysoce odolné vůči mechanickému poškození, protože Schoeller Allibert při jejich výrobě používá opravdu kvalitní materiál.

V podstatě nezáleží na tom, co přepravujete, plastové boxy jsou ideální volbou pro přepravu potravin, zemědělských věcí, ale také zboží pro maloobchodní prodej.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *