Proč si vybrat nanorespirátory? Tyhle důvody vás přesvědčí

Pandemie už většině z nás připadá nekonečná. Bohužel se nezdá, že bychom v dohledné době mohli skutečně natrvalo odložit respirátory a vrátit se k normálnímu životu před pandemií. Je potřeba si zvyknout na to, že ve vnitřních prostorech nás respirátory budou provázet a je třeba zvyknout si na to, že je nutné mít je stále po ruce. Který respirátor pro vás může být nejlepší volbou? Co třeba nano respirátor? Jaké má výhody a v čem předčí ten klasický?

Můžete lépe dýchat

Klasický respirátor využívá elektrostaticky nabitou membránu, která ale ztrácí svou funkčnost vlivem vlhkosti, tedy zejména vlivem našeho dechu. Čím déle tedy respirátor nosíte, tím méně vás chrání. Oproti tomu nanorespirátory fungují na principu nano membrány, která není vlhkostí nijak limitována.

Nebojte se skladování

I při skladování bývají respirátory vystaveny vlhkosti. Pokud tedy klasické respirátory nakoupíte do zásoby a nebudete je používat, prakticky každým dnem jim hrozí riziko snížení účinnosti. Oproti tomu nanovlákenné respirátory si můžete pořídit klidně i do zásoby a jejich účinnost bude i po delší době neměnná.

Využijete je opakovaně

Všichni víme, že respirátory se dají nosit jen pár hodin a poté je správně nutné vyměnit je. Je to právě z výše zmíněných důvodů. U nanorespirátorů ale tento problém neexistuje, dají se tedy využívat opakovaně a bez potíží se je můžete vyprat a znovu nosit. Nemají samozřejmě neomezenou životnost, ale jejich nošení je daleko ekologičtější a šetří i vaši peněženku.

Chrání efektivněji a lépe

Nano respirátor dokáže chránit lépe. Kromě klasické elektrostaticky nabité membrány má ještě tu z nanovláken, a poskytuje tak vlastně dvojitou ochranu. U některých klasických respirátorů se hodně diskutuje o jejich účinnosti, ale i ty nejlevnější nanorespirátory prokazatelně chrání před bakteriemi a viry až z 99 %.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

 

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články