Pohovky jsou lidmi často zaměňovány se sedacími soupravami. Na rozdíl od klasické sedačky slouží spíše pro lenošení a odpočinek, zatímco sedací soupravy plní roli účelovou – nabízí prostor pro posezení s hosty nebo rodinou. Velice populární je například rozkládací pohovka, která nejen pěkně vypadá, ale může nám nabídnout i svou praktickou stránku.

Co lze očekávat od moderní pohovky?

Co si představíte, když se řekne pohovka? Pro někoho je to menší sedačka doplněna o měkoučké polštářky. Pro jiného zase estetický prvek, který místnosti dodá úplně jiné kouzlo. Ať už pro vás pohovky představují cokoli, určitě se shodneme na tom, že ty současné rozhodně mají něco do sebe. Jsou pěkné na pohled, dokážou nám učarovat svými pohodlnými tvary, nabízí vysoký komfort a jsou-li doplněné o měkké polštáře, rázem vybízí k příjemnému lenošení i ty nejlevnější pohovky!

A co očekáváte od pohovky vy? Je pro vás na prvním místě pěkný design, který se stane třešničkou na dortu vašeho interiéru? Nebo pro vás hraje důležitou roli i praktické využití? Vybírali byste novou pohovku podle materiálu? Nebo byste se zaměřili na něco jiného?

Praktické pohovky, které se dají rozložit

Ve stále větším počtu domácností se objevují rozkládací pohovky, které slibují hned vícero využití. Když jsou složené, umožňují nám ničím nerušené lenošení – ať už u nějakého pěkného filmu, oblíbeného seriálu nebo třeba se zajímavou knihou v ruce. Využít je samozřejmě můžeme i tehdy, chceme-li například strávit čas s rodinou. Jakmile pohovku rozložíme, vykouzlí pohodlný prostor pro spaní, které můžeme nabídnout hostům, jež se rozhodli zdržet přes noc. Odpadne nám tak starost v podobě hledání vhodného noclehu pro naše nocležníky.

S úložným prostorem nebo bez něj?

Při výběru rozkládací pohovky můžete řešit dilema, jestli se vyplatí investovat do modelu, který disponuje úložným prostorem, nebo jestli pro vaše účely postačí pohovka, která žádný úložný prostor nemá. Rozhodnutí je čistě na vás, dovolíme si jen zmínit, že mnohdy se cena pohovky s úložným prostorem a pohovky bez úložného prostoru zase tak výrazně neliší – na ceně se pak může odrazit celá řada jiných faktorů. Úložný prostor ale rozhodně není k zahození, lze jej využít například pro uložení povlečení či dalších lůžkovin.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Pobyt na zámku jako svatební dar

Podnikejte se založenou živností

Internet na doma

Multitrans

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články