Smoothie mixér, přístroj, který v kuchyni nebude zahálet

Je mnoho kuchyňských doplňků a pomocníků, bez kterých se neobejdeme.

Mezi jednu takovou šikovnou pomůcku patří smoothovač, který se hodí nejen na výrobu vitamínových nápojů.

Smoothie mixér se rozhodně vyplatí

Nevyvážená strava, stres, únava a nedostatek spánku, to všechno dokáže s naším tělem pěkně zalomcovat. A nemluvě o tom, když se přidají ještě nějaké další bolesti či zdravotní problémy nebo nachlazení.

Je pravdou, že tělo statečně odolává všem takovým vetřelcům, ale nicméně je dobré ho čas od času pořádně povzbudit. A k tomu se nám skvěle hodí přístroj na smoothie.

Jaký smoothie mixér vybrat?

Na trhu existuje poměrně dost druhů a je těžké si vybrat ten nejlepší. A rozhodně bychom se neměli soustředit na cenu, protože to nebude ve výběru stěžejní.

  • Pro kolik lidí se vlastně bude nápoj připravovat? To by měla být první otázka, protože tak se lze zaměřit na velikost.
  • Otáčky jsou také velmi prospěšné, jelikož nám připraví dokonale jemný a lahodný nápoj.
  • I menší přístroje jsou výhodné, jelikož láhev, ve které se mixované smoothie připravuje si lze odnést kamkoliv s sebou.
  • Moderní technologie dokáže nabídnout více. Přístroje totiž mohou fungovat i na vakuové bázi.

Výkonnější Smoothie mixér je na druhou stranu zase velký pomocník, protože nám dokáže rozmixovat prakticky cokoliv i ořech na hrubší mouku.

Z takové mandlové mouky se poté skvěle peče a ocení to především ti, kteří zápasí s lepkem. Mixování jako takové je v současnosti ideální metoda jak zpracovat zeleninu a ovoce. Přitom pro své tělo získat co největší vitamínovou bombu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Nové články