Tentokrát se v našich toulkách vydáme trochu dál, za hranice naší republiky.  Pojedeme na jih Slovenska do Velkého Mederu.

Toto malé městečko se nachází v srdci Evropy. Dá se říci, že je to místo, kde venkovský turismus se setkává s kvalitními rekreačními službami.  Podle jedné z tradic se zde nachází zázračná uzdravující voda. Skutečnost je ale opravdu taková, že zde naleznete hotový balzám pro svoje tělo. A to každý z nás potřebuje, odpočinout si, vypnout od běžných denních povinností a načerpat sílu do dalších dnů.

Naplánujte si cestu do termálních lázní Thermal Corvinus Velký Meder

Rozhodně nebudete litovat a je docela možné, že se sem budete i rádi vracet. Je to místo, kam za zábavou a odpočinkem jezdí celé rodiny. Jen vejdete do vstupní haly a Váš svět se úplně změní. Veškeré starosti zůstávají venku a uvnitř se nalézá pro děti pohádkový ráj a pro dospělé široká škála nabídek pro vysněný relaxační pobyt.

Seznámení s vodou nebude dlouho trvat. Její teplota v rozmezí od 28°C do 38°C je příjemná, krásně prohřeje tělo a navodí nezapomenutelnou atmosféru. Samozřejmě nemluvím o tom, když se rozhodnete vyzkoušet perličkové koupele. Stoupající perličky svým jemným tlakem stimulují pokožku, snižují svalové napětí a vlastně velmi příjemně masírují Vaše tělo. Hotový balzám nejen pro tělo, ale i duši.

Pokud přece jenom byste se nasytili hraní s perličkami, tak můžete své tělo na chvíli protáhnout v krytém plaveckém bazénu. Příjemné protažení může na chvíli zase vystřídat návštěva polokrytého sedacího bazénu. Tento bazén ukrývá milé překvapení. Z celkové plochy bazénu se sedadly po celém obvodu je krytá pouze jedna třetina, která je propojena s vnější částí otvorem ve stěně. Díky úžasně teplé termální vodě budete plavat mezi vločkami sněhu a nepřekvapí vás ani nejtužší zima.

Co Vás může zaskočit je hlad nebo touha po malém občerstvení.

I na takové situace termální  lázně Thermal Corvinus Velký Meder myslely a připravily pro Vás restaurace, kavárny, vinárnu, ale i rychlé občerstvení a malé obchůdky. Takže každý zde může ochutnat místní speciality a nasytit se.

A to není zdaleka vše, termální lázně Thermal Corvinus Velký Meder nabízí ještě daleko víc.

Od počátku roku 2018 se otevírá nový saunový svět, který nabízí čtyři příjemné sauny. Kdo rád navštěvuje saunu, tak ví, že takové saunování je zdravé. Zabezpečuje dobré prokrvení mozku, končetin a cévy se stávají elastičtější. Tělo se zbavuje nejen toxických látek, ale po takové sauně si hravě poradí i s únavou. Dále jsou k dispozici rekreační místnosti se solnými kvádry.
Další z příjemných služeb, které můžete rozhodně využít, jsou masérské a kosmetické služby.

Vedení termálních lázní Thermal Corvinus Velký Meder nezapomnělo ani na rodiny s dětmi.

Pro děti je tu připravený celoroční program, takže si termální lázně užijí v každém ročním období a to nejen ve vodě, ale i mimo ni.
Hned u vstupu do haly si získá jejich pozornost interiérové hřiště. Zde objevují svět prostřednictvím her. Běhají, šplhají, lezou nahoru, dolů, různě prolézají. Určitě počítejte s tím, že hřiště budou chtít vyzkoušet. Vy si mezi tím můžete naplánovat třeba závěrečnou kávu s nějakou místní specialitou, ve vedlejší kavárně. Výborné jsou například pravé slovenské pagáčiky.

Dále uvnitř naleznete pro rodiny s dětmi velmi příjemné vodní hřiště, kde se doslova vyřádí nejen dětská generace. Nachází se zde vodní věž, 500 litrové vědro, vodní clony, děla, různé skluzavky a další vodní atrakce. Pokud byste chtěli vyzkoušet si jízdu s barevnými světelnými efekty z Nizozemí, tak není problém. Jen vyhledejte tobogány Red Ring a Black Led a máte postaráno o další zábavu.

Atrakcí zde naleznete mnoho jak pro dospělé, tak děti. Můžete navštívit přímo webové stránky termálních lázních Thermal Corvinus Velký Meder www.thermalcorvinus.sk, kde naleznete veškeré další informace o jejich provozu a nabízených službách.

Zážitky a vzpomínky na pěkná místa nám zůstávají vrytá v srdci celý život. Myslím si, že návštěva termálních lázních Thermal Corvinus Velký Meder bude patřit mezi ně.

3 komentáře u „Termální lázně Thermal Corvinus Velký Meder“

  1. ladaB napsal:

    Termální lázně jsou fajn, ale pro lidi, co nemají problém s cévami a žílami. Mně to doktor nedoporučil….

  2. rojak napsal:

    Na termály do Velkého Mederu jezdíváme každým rokem a je to na pohybovém aparátu potom znát. Hlavně na záda mi tam pomáhají perličkové masáže. Bydlíme vždy v apartmánech a na koupaliště to máme jenom kousek.

  3. matylda napsal:

    Kouzlo termálních lázní jsem začala objevovat teprve loni. A určitě si zážitek budu opakovat, třeba právě Mederu 🙂

Napsat komentář

Nové články