Nejedná se o nějaké bazarové zboží, které dobře vypadá, ale nové a nepoužité zboží.

Společnost Myprovas s.r.o zajišťuje obě varianty. Odkup i prodej.

Výkup skladových zásob od firem nebo podnikatelů, kteří končí se svým současným podnikáním.
Drobní podnikatelé to nemají v dnešní době jednoduché. Pokud podnikají například na malém městě, převálcují je postupem času velké supermarkety nebo je může zničit stoupající ceny energií, pronájmů a ostatních služeb. Jejich podnikání bohužel vede k zániku a ukončení podnikání.

Co ovšem se zbožím, které si museli nakoupit, aby mohli poskytnout nějakou službu/nabídku?

To už bývá složitější. Někdo si zařídí e-shop k následnému rozprodeji, někdo zboží zlikviduje. Mnohdy tak přijde o své zásoby, ale i možnost vrácení alespoň nějaké finanční hotovosti.

Společnost Myprovas s.r.o  cz  řeší efektivně odkup skladových zásob.

Její hlavní podnikatelskou činností je odkoupení nadbytečných skladových zásob. Součástí zaměření je i poradenská činnost, pronájmy nebo obchodních spolupráce. Každý se může s důvěrou obrátit na společnost a zkonzultovat svůj stav. Můžete se spolehnout na individuální a osobní přístup k řešení takových situací.

Končící podnikatel nebo firma může své skladové zásoby nabídnout k odprodeji. Vyřeší si tak problém, co s nakupeným zbožím, vybavením prodejny, provozovny nebo zásobami.

Nové a nepoužité zboží lze postupně na trhu rozprodat tak, aby sloužilo dál. Ten kdo odprodal své nadbytečné zásoby nebo zboží v rámci likvidace, má ihned k dispozici finance na překlenutí nebo svůj nový byznys.Každý zájemce může nakoupit zboží za velmi příznivé ceny na e-shopu Obchodnawebu.cz.

Při nákupu nad určitou částku můžete získat dárek v podobě slevy na vybrané zboží. Nebo zakoupit poukaz jako dárek pro někoho z blízkých, ať si sám vybere zboží, které se mu hodí. Nákup poukazu je ideálním řešením, pokud se chcete vyhnout nechtěným dárkům.

Na e-shopu je z čeho vybírat.

Najdete zde zboží za 10 Kč, ale i elektroniku, potřeby na zahradu, dílnu, dámské, pánské i dětské oblečení, dětské hračky a další zboží. Navštivte Obchodnawebu.cz a přesvědčte se sami.
Budete překvapeni nejen cenami, ale i širokým sortimentem zbožím v aktuální nabídce.

Chcete ušetřit? Použijte přo objednávce kód z kupónu.

dárkový kupon

3 komentáře na „Výkup skladových zásob a obchod, kde se dá dobře nakoupit“

  1. bobalka napsal:

    Mě se v obchodě líbí, jak budu něco potřebovat, tak se určitě vrátím a nejprve nakouknu tam a teprve, když to tam mít nebudou, kouknu jinam.

  2. rojak napsal:

    Trošku nepřehledné, ale výběr je tu velký.

  3. ladaB napsal:

    Neprodávám nic a nabídku jsem viděla. Opravdu široký výběr zboží za pěkné ceny.

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky