Díky firmě HappyFoto z nich můžete vytvořit životní příběh.

Jak jste podle názvu mohli vytušit, nahlédneme tak trochu do zákulisí společnosti HappyFoto, která se již přes 20 let zabývá prací s fotografiemi. Od doby, kdy jsme nosili negativy na vyvolání do vybraných obchodů a po nějaké době si vyzvedávali hotové fotografie, se mnohé změnilo. HappyFoto díky své usilovné práci, se neustále rozšiřuje ve svých službách a přináší zákazníkovi daleko více, než ji jen můžeme představit.

Vznik fotoknihy

Například v roce 2005 spatřila světlo světa první fotokniha. Dá se říci, že si získala ihned pozornost mnohých a její popularita vzrostla raketovou rychlostí. Během chvíle se stala nejžádanějším produktem na trhu.
Díky usilovné práci a neustálému zdokonalování, máme v dnešní době mnoho možností, kterou variantu fotoknihy si vybereme. Rozhodnout se ale musíme sami. Fotoknihy se liší od sebe rozměrem, materiálem, vazbou a deskami. Takže bude podstatné nejprve začít tím, kterou variantu zvolíme a komu má být fotokniha určena. Základ máme a to jsou fotografie. Vůbec nerozhoduje, zdali jsme fotili z fotoaparátu nebo mobilního telefonu.

Výběr fotoknihy

Ten bude hodně záležet na tom, zdali naše kniha má obsahovat hodně fotografií s textem, nebo pouze fotografie, které zachycují detaily. Pak také jaký úmysl s knihou budeme zamýšlet dál. Bude to dárek nebo osobní vzpomínka. Jaké možnosti nám společnost HappyFoto připravila?

Lepená vazba – je rozhodně vhodná pro větší množství stran, kde budou jak fotografie, tak texty. Kvalitní provedení Vám vytvoří klasickou fotoknihu, jako byste si ji právě zakoupili v knihkupectví.
Samozřejmě, počet stránek si zvolíte sami, ale v tomto případě se nemusíte omezovat, jelikož máte možnost vytvořit nádherných 240 stran rodinného příběhu.


Plochá lepená vazba
– se stává luxusním produktem na trhu. Při prvním dotknutí si ji zamilujete.
Fotografie se totiž tisknou na značkový fotopapír a ten se slepuje k sobě zadními stranami. Stránky fotoknihy, která se jmenuje deLUXE, se stávají pevnějšími, ale pozor to není vše. Taková vazba se stává nepřekonatelnou v tom, že když knihu otevřete, tak neexistuje žádný rušivý přehyb u hřbetu, jak jsme zvyklí. Po otevření fotoknihy se vám otevře nádherná plochá stránka. Můžete jen nasávat atmosféru detailu.

 Drátková vazba – je podobná časopisu, sešitá uprostřed drátkem. Tyto fotosešity jsou lehké a snadno přenositelné. Nemusíte se obávat o Vaše fotografie, že by utrpěly nějakou újmu. Díky vysoce kvalitnímu digitálnímu tisku budou vypadat skvěle.

Bojíte se, že se Vaše fotografie zničí při častém prohlížení?

Nemusíte, technologie vyvolání fotochemickou cestou je nesmrtelná. Povrch fotopapíru je opatřen vrstvou zabraňující ulpívání otisků prstů. Kvalitní fotopapír, sytost barev, jas a ostrost fotografie tvoří rodinný poklad, který vydrží klidně stovky let.

Zaujala Vás možnost si nechat vyrobit fotoknihu?

Všechny potřebné informace, včetně nabídky, slev a vůbec celkově možností výběru vazeb, velikostí a cen, naleznete na webových stránkách firmy HappyFoto.

Jen malá rada na závěr. Máte fotografie v mobilním telefonu nebo tabletu? Stáhněte si aplikaci HappyFoto-MOBILE a postupujte podle návodu. Vytvoříte si knihu podle svých představ a pak si ji pouze objednáte.
Nebo si ji můžete vytvořit přímo na Vašem počítači, pokud si stáhnete program HF Designer.

Výhodou mobilního telefonu je to, že ho máte stále u sebe, takže můžete knihu tvořit kdekoliv, například u lékaře nebo i při letu letadlem. Nepotřebujete totiž připojení na internet. K tomu musíte být připojení pouze na počátku, abyste si stáhli prográmek a na konci, abyste si fotoknihu mohli objednat v tištěné verzi.

 

Každým rokem přemýšlíme nad dárky, které koupit svým nejbližším, proč nepodarovat něčím originálním. Takový dárek rozhodně potěší a s jistotou nezůstane ležet jen tak v knihovně. Fotokniha bude nejčtenější knihou, jelikož ukrývá v sobě daleko víc. Vzpomínky, zážitky, radost a věřte tomu, že dokáže udělat zázrak. Umí se dotknout lidského srdce, vyčarovat úsměv na tváři a celkově proměnit ustaranou lidskou tvář.

Navštivte stránky https://www.happyfoto.cz a sami uvidíte, že fotokniha je skvělý dárek nejen pro naše nejbližší.

Jeden komentář u “Vzpomínky na krásné chvíle nemusí zůstávat vryté pouze v našich srdcích.”

  1. ladaB napsal:

    O fotoknihách jsem už mockrát četla, jo, je to pěkné. Mám ale tolik fotografií v albech, že je to skoro zbytečné – mám jen kalendář s fotkami vnoučat :-).

Napsat komentář

Nové články