Léčivé houby mají svoji léčivou tradici již více, než 4 000 let

Mnoha tisíci lety prověřená houba reishi je v tradiční čínské medicíně považována za tu nejdůležitější.

Hlavně je ceněná díky obsahu celé řady biologicky aktivních látek prospěšných pro naše zdraví. V Asii si ji dokonce cení více, než samotného ženšenu.

Houba je považována za nesmrtelnou neboli božskou. Jedná se o nádhernou houbu s lesklým povrchem a díky tomu ji můžeme znát i pod českým názvem lesklokorka lesklá.

Reishi je její nejznámější název, ale původem je to japonské označení houby. V Číně je pak známá pod jménem Ling Zhi.

Královský výrobek – 100% REISHI BIO

Jedná se o doplněk stravy v Bio kvalitě.

Houba je vypěstována za velmi přísných podmínek, že skutečně splňuje vše pro Bio označení. Je to ideální volba, pokud potřebujete podpořit vaši obranyschopnost a zároveň kardiovaskulární systém. Nebudeme si nalhávat to, že zima je právě obdobím, kdy nutně potřebujeme posílit obě dvě zmíněné věci.

Získat silnou imunitu i srdíčko nebylo nikdy jednodušší

Když přišel čas sklizně, tak houba prošla lyofilizací, což znamená sušením mrazem. Díky tomu v ní zůstaly uchovány všechny zdraví prospěšné a bioaktivní látky. Mezi takové řadíme známé betaglukany.

Produkt 100% REISHI BIO je vhodný pro celiaky, vegetariány nebo vegany. Bio kvalita umožňuje kapsle podávat i dětem, ale pouze starším 3 let.

Za výrobou této kvalitní a léčivé síly stojí ryze česká firma Terezia Company.

Základem jsou vždy kvalitní suroviny, které jsou pouze od prověřených dodavatelů a také prochází několika laboratorními testy. Některé druhy hub si vyloženě sama firma pěstuje. Díky tomu jsou zachovány všechny léčivé účinky.

Výrobky z houby reishi jsou na dosah ruky

Produkty společnosti Terezia Company se dají zakoupit v kamenných lékárnách u nás i na Slovensku. Vše potřebné seženete v kamenné prodejně na Praze 4, kde můžete získat veškeré informace o produktech nebo si nechat doporučit vhodný doplněk stravy případně sirup pro malé děti.

Samozřejmě stranou nezůstává ani nákup z pohodlí svého domova. E-shop Terezia nabízí nejen bohatý výběr, ale zároveň dárkové poukazy nebo možnost využití slevy.

Více se o doplňcích stravy od českého výrobce Terezia Company ze zdraví prospěšných hub a rostlin, můžete dozvědět e-shopu Terezia.

28 let působnosti na trhu, získané certifikáty a odhodlání pomoci lidem hovoří za všechno.

Díky jejich vlastní certifikované výrobě a ověřenému původu surovin, si můžete vybudovat silný imunitní systém a snadněji bojovat proti zákeřným chorobám.

To se rozhodně vyplatí, proto neváhejte a využijte nabízené možnosti na podporu zdravého těla.

Napsat komentář

Nové články