Dá se říct, že den začal jako každý jiný. Pracuji pro jednu zahraniční firmu. Mám sice hodného šéfa, ale bohužel čas od času rozdává takové úkoly, že si říkám, že to snad ani není možné splnit.

Po příchodu do práce jsem měla na stole lísteček, že onemocněla kolegyně, která měla na starost zahraniční konferenci. Bohužel se jí nepovedlo akci zdárně zařídit do konce. Pokyny byly více, než jasné. Zařídit konferenční sál s vybavením, ubytování se stravováním, vše nejlépe v centru Prahy a pokud možno nedaleko Pražského hradu. Samozřejmě když to shrnu svými slovy: „včera bylo pozdě.“

Začala jsem nejprve shánět informace na internetu. Když se mi povedlo zařídit konferenční sál, tak bez vybavení a daleko od ubytování. Případně další nesrovnalosti, které mě odsouvaly od naděje, že vůbec něco naleznu.

Až mi webové stránky osvítila hvězda. Vlastně rovnou čtyři. Tedy, abych byla úplně přesnější, byl to čtyřhvězdičkový Hotel Belvedere Praha. Tak to vypadá, že jsem našla, co jsem hledala. Nabízí totiž k pronájmu 3 různé konferenční sály. Navíc zajistí veškeré technické vybavení, včetně tlumočnických kabin a diaprojektoru s plátnem. Není problém zajistit i cateringové služby.

Společenský sál –  má samostatný vchod, svoji šatnu, bary, taneční parket, dokonce podium a byla by možnost si ho pronajmout na několikadenní školení, což by mohlo být vhodným místem pro konferenci.

Salónek Letná – také nemá špatné vybavení, ale spíš je pro menší podnikovou party.

Club Memphis  – tady jsem se úplně viděla, nově vytvořené multifunkční konferenční centrum. Ideální prostor pro naši akci a s nejmodernější technikou.

Ubytování by zde nemělo být už vůbec problémem. Hotel Belvedere Praha disponuje 149 moderně vybavenými hotelovými pokoji, které se dají objednat jak pro jedince, tak pro partnery nebo i invalidní osoby. Všechny pokoje jsou pokryty vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením zdarma. Dále, je k dispozici satelitní televize, telefon, trezor, minibar, vana nebo sprchový kout a zajištěny jsou i další služby. Například matrace jsou antialergické, takže zajistí hostům bezstarostný spánek. Navíc je ubytování v centru Prahy.

Stravování bude zajištěno v místní restauraci Belcredi Bistro, která nabízí široký výběr mezinárodních jídel. A ráno snídani si může každý vybrat podle své chuti, formou teplého a studeného bufetu. Večer zase je možno posedět v baru nebo si zajít na thajské masáže. Někdo uvítá kadeřnický nebo kosmetický salon. Parkování, směnárna a bankomat jsou přímo v místě Hotelu Belvedere Praha. A navíc lze využít i nabídku akčních a slevových nabídek.

A víte, co mě potěšilo nejvíce? Hotel Belvedere Praha se nachází nedaleko Pražského hradu, ale také má velmi rychlé a dostupné spojení do historické i obchodní části Prahy. Teď už stačí jen domluvit podmínky a rezervaci.

Jeden komentář u “Hotel, který zachránil podnikovou akci”

  1. ladaB napsal:

    Všechny tyto prostory jsou nádherné, záleží ale na tom, zda ta která firma na to má dostatek prostředků….

Napsat komentář

Nové články