Známí koupili pro pětiletou dceru k Ježíšku krásné bílé štěňátko, po kterém moc toužila. Těšili se, jak bude reagovat, až ho najde v krabici pod stromečkem. Dceru hlídá babička, protože ještě museli do práce. Jeden den si vzala maminka dovolenou s tím, že upečeně cukroví. Zjistila ale, že jí ještě něco chybí, tak se vypravila do obchodu. Zapnula robotický vysavač, jako to dělala skoro denně a odjela s tím, že se brzo vrátí. Nechtěla brát sebou malého pejska, tak ho nechala doma.Vrátila se asi po hodině domů. Málem ji trefil šlak. Tento den toho opravdu moc neupekla. Co se stalo? Štěně se vykakalo na podlahu a robotický vysavač toto „rozmetal“ po celé místnosti a nejen v jedné…..  Na tu spoušť prý jen tak nezapomene a ten všudypřítomný odér!

Tak pokud také vlastníte robotický vysavač, a máte štěňátko či kočičku, nezapínejte ho, když odcházíte. Mohlo by se to přihodit i vám :-).

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Zážitkové menu v zámeckém hotelu Chateau St. Havel ****


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem. Odpočiňte si při svíčkách a v krásném stylovém proštředí s vynikající kuchyní.

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články