Kupte si vstupenky na F1 a zažijte formule naživo

 Zápach benzinu, zvuk závodních pneumatik, hluční fanoušci a adrenalin. Naživo je to všechno ještě mnohem lepší než v televizi. Snad každý, kdo rád sleduje závody F1, by jim chtěl aspoň jednou přihlížet ve skutečnosti. Co takhle podniknout to příští rok? Kupte si vstupenky na F1 a zažijte ohňostroj emocí!

 Vstupenky na závod F1 nejsou úplně nejlevnější, na druhou stranu zase nejde o nic cenově nedosažitelného. Podobně jako když jdete na fantastický koncert své oblíbené skupiny. Je to prostě něco, co v životě musíte zažít.

 Některé lokality jsou dražší než jiné, takže můžete vybírat i podle místa konání. Vstupenky se uvolňují postupně, nejdříve obvykle na neděli nebo celý víkend, později pořídíte i vstupenky na sobotu, které jsou levnější. Jezdit na závod F1 jenom na kvalifikaci ovšem nedoporučujeme. Když už, tak už. Vydejte se na hlavní závod!

 Kam lze za F1 cestovat?

 Pro Čechy je určitě nejbližší závod v rakouském Spielbergu na tamním Red Bull Ringu. Ten se příští rok pojede o víkendu 28.6. až 30.6. Evropských závodů je pro sezónu 2024 naplánováno celkem devět a ani ty další od nás nejsou příliš daleko. Dosažitelný je maďarský Hungaroring v Budapešti, dostat se dá i do Itálie, kde se pojede v Imole a v Monze. Přijatelné jsou Nizozemsko se svým okruhem Circuit Park i Belgie s Circuit de Spa-Francorchamps. Velká Británie a Španělsko už jsou trochu z ruky. 

Nic vám však nebrání koupit si F1 tickets třeba i do vzdálenějších destinací. Spojte závod s dovolenou a podívejte se na nová místa! Obrovským zážitkem by mohl být pobyt na blízkém východě uprostřed všeho toho luxusu a v naprosto jiné kultuře. Bahrajn, Saúdská Arábie nebo Ázerbajdžán – tam všude se příští sezónu pojede. A formule vás mohou zavést ještě mnohem dál, třeba do USA nebo do Japonska. 

Formule 1 Ferrari

Využijete balíček vstupenek i s pobytem?

 Můžete si koupit samostatnou vstupenku na jeden den, nebo na celý závodní víkend. Ceny se liší pochopitelně i podle toho, na jakou tribunu si vstupenky F1 pořídíte. Čím vyšší cena, tím lepší výhled. Ve VIP vstupenkách máte i přístup do paddocku. Setkání s hvězdami tohoto závodního sportu je tedy prakticky zaručeno, už se těšíte?

 Druhou variantou je pořídit si cestovní balíček, ve kterém je kromě vstupenek zahrnuto i ubytování. Budete mít jistotu ubytování v blízkosti závodního okruhu a také zajištěný transfer hotel – okruh na sobotu i neděli. V ceně bývá zpravidla i průvodce, takže se nemusíte bát, že nebudete vědět co a jak.

 Alternativou je pochopitelně pořídit si jen vstupenky a vše ostatní si zařídit na vlastní pěst. Doporučujeme však začít s tím s dostatečným předstihem, protože hotely v okolí se na termíny závodů F1 rychle zaplňují a pak zůstávají v nabídce už jen ty dražší.

 Jak si objednat vstupenky na závody F1?

Jak samostatné vstupenky, tak balíčky i s ubytováním a transferem na okruh se dají objednat přes online ticketshop global-tickets.com. Nemějte strach, vstupenky zasílají i do Česka, a to zcela bezplatně. Už teď tam jsou v prodeji vstupenky na některé ze závodů příští sezóny, postupně se uvolňují další a další.

 Vstupenky F1 mohou být třeba i moc pěkným a hodnotným dárkem k Vánocům. Máte ve svém okolí někoho, koho by potěšily? Nejspíš ano. Formule 1 jsou lákadlem davů, podlehněte mu také!

Zdroj náhledových obrázků: Pixabay

Napsat komentář

Nové články