Potřebujete nové lyže, hole, kombinézu nebo lyžařské boty?

Ti z nás, kteří se nemohou dočkat zimní sezóny, jistě přemýšlí už nyní, jak nakoupit na novou zimní sezónu nové vybavení. Právě nyní je ta nejlepší chvíle, kdy se vydat nakupovat zimní vybavení. Můžete využít u nákupu nového vybavení mimosezónních slev na loňské nebo i starší modely. Máte dostatek času probrat všechny možné testy a na základě jejich výsledků si vybrat ty pravé lyže.

Portál SNOW, kde najdete spoustu informací o sjezdovém lyžování, vám poskytne výsledky z celé řady nezávislých testů sjezdových lyží a dále přehled modelů jednotlivých značek, takže si budete moci vybrat z široké nabídky.

Testováno bylo téměř padesát modelů sjezdových lyží, výsledky testů jsou zájemcům k dispozici na portálu SNOW.

 

Neuvažujete-li o koupi nových lyží, ale pohráváte si s myšlenkou nákupu lyží či vybavení z druhé ruky, jděte směle do toho.

Dnes už existuje poměrně velké množství bazarů lyží a lyžařského vybavení, kde si určitě vyberete. Z pohodlí vašeho domova můžete vybírat lyže i ostatní vybavení také na spoustě internetových bazarů.

Navštivte třeba internetový portál SNOW, kde najdete spoustu prodejních inzerátů od jednotlivých uživatelů.

Seženete zde především kvalitní sjezdové lyže a boty různých značek. Sháníte-li spíš závodní vybavení, určitě nevynechejte bazar na internetovém portálu Czech-ski.com, kde rovněž jednotliví uživatelé inzerují k prodeji závodní lyže, boty, hole i třeba kombinézy apod.

Není vždy nutné mít veškeré vybavení nové, v bazaru můžete sehnat použité, ale mnohem kvalitnější kousky jako v obchodě nové. Projděte si bazary s lyžařským vybavením již nyní a připravte se důkladně na nadcházející lyžařskou sezónu.

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky