Někteří naši čtyřnozí miláčci milují vodu

Sotva vidí nějakou kaluž, tak jí proběhnou a zrovna jim ani nevadí, že je plná bahna, což se přirozeně o nás nebo blízkých kolemjdoucích říci nedá. A to nemluvě o rybnících, které jsou dokonalou výzvou do nich skočit a plavat za nějakým plovoucím objektem. To že tam zrovna stojí opodál rybář s prutem, to přece není rozhodující.

Bazén pro pejsky

Horkým trendem jsou v dnešní době bazény určené pro psy. Jsou ideální pro letní ochlazování našich chlupáčů. Ve většině případů jsou skládací a mají vyztužené, avšak dostatečně pružné stěny. Vyrábí se z plastu, který je velmi odolný zvířecím drápkům. Majitelé si mohou vybrat velikost, barvu, ale i design.

Pokud chce někdo investovat více, než do základní verze bazénu a pořídit na zahradu třeba tvar kosti, tak to také není žádný problém.

Snadný přístup do bazénu

Je pravdou, že ti, co milují vodu, tak nebudou dvakrát rozmýšlet o tom, jak se dostanou dovnitř. Nicméně výrobci mysleli i na ty drobečky, kterým se zrovna nechce do vody skákat. Těm lze zakoupit bazének se zvlněným okrajem, aby se pejsek pohodlně dostal dovnitř, ale i ven.

Psí bazény jsou skutečně ideálním doplňkem na zahrádce v horkých letních dnech, kdy dopřejí příjemné zchlazení a také trochu toho dovádění ve vodě.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Nové články