Možností, jak poslat zásilku z bodu A do bodu B, je dnes celá řada. Cestovat může po zemi, ve vodě i ve vzduchu. Po silnici, železnici, lodí i letadlem. Který způsob je pro vás nejvýhodnější? Záleží na charakteru zásilky, doručovací době i vašem rozpočtu.

Nejrychlejší a zároveň samozřejmě nejdražší je doprava letecká. Někde mezi je přeprava kamionová a jako nejvýhodnější se ukazuje doprava námořní. Na tu se v následujícím článku zaměříme.

Náklad se na moři nezasekne v koloně

Zájem o námořní dopravu rapidně roste, a to z mnoha důvodů. Velmi lákavá je samozřejmě cena námořní přepravy jako taková, která je ve srovnání s dopravou leteckou až několikanásobně nižší. Náklad po moři sice putuje o něco déle, ale i s tím se v mnoha oborech podnikání zkrátka dá počítat. I z toho důvodu se čekací lhůty na mnoha e-shopech pohybují okolo šesti týdnů. Další nespornou výhodou námořní dopravy je, že zde nehrozí, aby se náklad zasekl v několikakilometrové koloně na dálnici. Ty na moři zkrátka nehrozí.

Svůj náklad svěřte profesionálům

Námořní dopravu stejně jako dopravu leteckou, kamionovou a další spediční služby má ve svém portfoliu renomovaná spediční firma MULTITRANS CZ S.R.O. (www.multitrans.cz). Ta má na svém kontě v první řadě několikaletou praxi, tisíce najetých i přeplavených kilometrů, které ji staví do pozice nejbezpečnějších přepravců v zemi.

Vaše zásilka bude v bezpečí

Vy si tak můžete být jisti, že přepravovaný náklad (včetně nebezpečného v režimu ADR) budete mít doslova a do písmene v dobrých rukou. A že na místo určení dorazí neporušený a v pevně stanoveném termínu.

Ze dveří do přístavu a obráceně

Žádné starosti nemusíte mít ani s odesíláním zásilky. Tu si zaměstnanec společnosti vyzvedne v sídle firmy, nebo přímo u vás doma. Zkrátka tam, kde se vám to bude hodit. Stejný přístup můžete očekávat i na straně adresáta. Ani ten nebude nucen pro zásilku jet do přístavu. Dorazí mu klidně domů.

Průběh transportu si budete moci monitorovat

Stav své zásilky navíc máte možnost neustále monitorovat. O přesném termínu doručení na vámi určené místo navíc budete v předstihu informováni. V Multitrans zkrátka vědí, kudy a jak. Rychle a levně. Tak neváhejte a svěřte jim transport i vašeho nákladu. Ten se na místo vašeho určení dostane bezpečně a nejrychleji, jak jen to bude možné.

Když přepravní služba, tak od Multitrans.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články