Česká republika je plná přírodních krás, protkaná bohatou historií a také dochovaných památek. Cestovat po ní a poznávat nová tajuplná místa, je to samé jako otevírat dárek s překvapením. A jestli si někdo myslí, že ji dokonale zná, tak je na omylu, vždy ho může něco na cestách překvapit.

Rádi cestujeme a poznáváme nová místa. V létě je to možná o kousek lepší, protože se můžeme toulat venku do pozdních hodin. Ale vždy je pro nás důležité mít zázemí, odkud můžeme vycházet. Kde si odpočineme a načerpáme sílu na další den.

Jedním takovým místem je Hotel Mlýn Karlštejn. Že jste o něm ještě neslyšeli? Tak to je velká škoda. Jak už jste ale mohli tak trochu vytušit podle názvu, budeme se pohybovat v okolí hradu Karlštejna.
Původně jsme chtěli navštívit pouze hrad, ale když jsme viděli, jak je tu krásně a tolik možností na výlety, trochu jsme pozměnili plány.

Hotel Mlýn Karlštejn je přesně tím místem, které potřebujete k odpočinku.

Ihned po příjezdu se cítíte jako byste sem přirozeně patřili. Romantické prostředí v přírodě, široká nabídka služeb a navíc posezení na terase. Přitom popíjet vínko, jen tak se kochat pohledem na Berounku a užívat si místní rybí speciality. Po náročném dnu plném procházek po místním okolí a památkách si můžete užít vířivky nebo finskou saunu. Kdo by náhodou ještě neměl dost, může si jít protáhnout svaly do malého fitness. Zkrátka dokonalý relax. Pokud přijedete s dětmi, tak je určitě neodtrhnete od domácí ZOO.

Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem

Nově zrekonstruované, nádherná dubová podlaha a dekorace teplých barev působí opravdu moc příjemně. Vše je tak útulné. A nesmím zapomenout na pohled z okna. Řeka, obklopující zeleň, zkrátka neuvěřitelně romantické místo. Pokoje jsou nekuřácké, což nám vyhovuje.  Nadstandardní vybavení pokojů dává možnost širokému využití. Satelitní LCD TV, Wi-Fi internetové připojení zdarma, trezor, minibar, koupelna s kosmetikou a další. Při ubytování u Karlštejna na vás dýchá romantická atmosféra a pohoda, možná je to tou historií, kdo ví.

Například pokoj Královny Elišky je vybavený i nádhernou postýlkou, v které se vaše děťátko bude cítit jako princátko. Jen je třeba si ho zarezervovat online pouze na webových stránkách hotelu. Musím říct, že Hotel Mlýn Karlštejn patří mezi jedinečné v tom, že myslí i na děti. Takže není problém na pokoj si zažádat o přistýlku a udělat si rodinnou dovolenou.

Jde se na výlet

Okolí hotelu Karlštejn je nádherné a možností kam se vydat je opravdu mnoho. Svojí polohou spadá do chráněné krajinné oblasti Českého krasu. Skvělá je naučná stezka Karlštejn a ani jsem netušila, kolik zajímavostí se dozvím. Bylo příjemné se dostat na velmi zajímavá místa, která byla Národní rezervací zpřístupněna. S dětmi jsme navštívili krásné Muzeum betlémů Karlštejn, a bylo se na co dívat.

Lomy Amerika, ty mě úplně odzbrojily. Nádhera, na kterou člověk bude rád vzpomínat.  Nebo Koněpruské jeskyně a to jsme se ještě nestihli podívat na hrad Tetín.

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn se nám skutečně stal perfektním zázemím, ze kterého jsme každý den vycházeli poznávat okolní krásy, a musím přiznat, do kterého jsme se i rádi navraceli. Díky příjemnému odpočinku a ochotnému personálu nám zůstaly nádherné zážitky a rádi se na tyto místa vrátíme.

Jeden komentář u “Poznávejte krásy naší republiky”

  1. ladaB napsal:

    Karlštejn je krásný a pobyt v hotelu musel zanechat příjemné pocity. My na Karlštejně byli, ale v hotelu ne.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články