Mohlo by vás zajímat

Pobyty na zámku, skvělý zážitek
Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost
Svatební obřad na zámku

Zážitkové menu v zámeckém hotelu Chateau St. Havel ****


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem. Odpočiňte si při svíčkách a v krásném stylovém proštředí s vynikající kuchyní.

Hledal jsem a vidím

Tip na dovolenou

Líbilo by se vám vybírat si palivo podle aktuálních potřeb? Nebo si z kotle na ruční přikládání jedním tahem vyrobit šikovného automatického pomocníka, který všechnu těžkou práci odvede za vás? Kotle na dřevo a uhlí bylo možné zakoupit u firmy OPOP jen do konce minulého roku. Po Novém roce je zákazníci mohou sehnat už jen přes autorizované prodejce společnosti OPOP. U výrobce i nadále zakoupíte kotle H4EKO-U ve verzi pouze na uhlí .

Poradí si se dřevem i hnědým uhlím a pokud je osadíte navíc hořákem na pelety, stanou se šikovným kotlem s automatickým přikládáním – taková je řada modelů  H4EKO s ekologickým provozem v nejvyšší emisní třídě, která bude bez problémů použitelná i po roce 2022. Tato unikátní kombinace paliv však bude v prodeji už jen tento rok, tak neváhejte!

H4EKO – moderní a elegantní kotle do každé domácnosti

Ocelové kotle na tuhá paliva H4EKO jsou dostupném v širokém výkonnostním rozpětí, takže i můžete zvolit model, který bude vyhovovat přesně vašim potřebám ( výkonnostní rozsah se pohybuje mezi 16-25 kW). Kupovat kotel s větším výkonem než aktuálně potřebujete „jen pro strýčka Příhodu“ se totiž nevyplácí – budete ho muset dusit a škrtit, což se zákonitě projeví na obslužném komfortu i spotřebě paliva.

Tyto kotle splňují všechna náročná kritéria ekodesignu a jejich ekologický provoz se může pochlubit nejvyšší emisní třídou tři. Horní část kotle má podobu izolačního krytu, který předehřívá vstupující vzduch a významnou měrou přispívá k celkové tepelné izolaci. Samotné těleso kotle je pak svařeno ze silných ocelových plechů a kompletně zaizolováno (včetně dna). Spalovací prostor je vyložen odolnou šamotovou vyzdívkou a o uživatelský komfort se stará ohniště kotle s šikmým a posuvným roštem, které je možné pohodlně ovládat pákou na boku kotle.

Vysoká účinnost šetří rodinné finance

Účinnost kotlů H4EKO se pohybuje podle modelu a druhu použitého paliva mezi 80-90%. Jen pro představu: čím drobněji naštípané bude dřevo, které k vytápění použijete, tím větší výkon získáte – budete však muset častěji přikládat. A totéž platí o kvalitě použitého uhlí nebo dřevních peletek. Nechybí ani vestavěná chladící smyčka pro maximální bezpečnost kotle i velkoryse řešený otvor pro přikládání paliva.

Obsluha i údržba kotle je velmi jednoduchá. A navíc: pokud máte doma kotle starších typů H4 a H4V, které už po roce 2022 používat nesmíte, stane se kotel H4EKO jejich plnohodnotnou náhradou  – má totiž shodné připojovací rozměry jako předchozí oblíbené modely.

Takže pokud preferujete maximálně komfortní a účinné vytápění nebo jednoduše hledáte dostupný alternativní zdroj tepla, pak se vám určitě šikovný kotel  H4EKO spalující uhlí, dřevo i dřevní pelety bude určitě hodit. Ale nezapomeňte, v této kombinaci paliv bude dostupný jen do konce roku!  Nyní je mohou zákazníci zakoupit už jen přes velkoobchody a u nás verzi jen na uhlí H4EKo-U. Tak neváhejte a zjistěte více přímo na stránkách výrobce OPOP.cz.

3 komentáře na „Sympatické vytápění z české dílny – kotle H4EKO – proč je koupit ještě letos?“

  1. bobalka napsal:

    Kotel nepotřebuji, jen mě zarazilo, proč bude tak dobrý výkonný kotel vyráběn jen do konce roku. Když je něco dobré, tak proč to rušit??

  2. matylda napsal:

    Sice nepotřebuji, ale pokaždé si ráda přečtu, co všechno dokáží Češi vyrobit a tak konkurovat výrobkům z ciziny 🙂

  3. ladaB napsal:

    O topení máme postaráno jinak a myslím, že i líp – bez nákupu dříví, uhlí apod., bez prachu a práce – v čistotě – jen otočíme kohoutem :-).

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Zážitkové menu v zámeckém hotelu Chateau St. Havel ****


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem. Odpočiňte si při svíčkách a v krásném stylovém proštředí s vynikající kuchyní.

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články