• Vánoční trhy na Václavském náměstí budou opravdu bohaté. Sejdeme se u krásně nasvíceného stromu a u mnoha stánků nejen s dobrotami, ale najdeme zde i lidová řemesla s dlouhou tradicí. Obzvlášť pro děti to bude velkým přínosem.

 

  • Navštivte Letecké muzeum ve Kbelích u Prahy – areál vznikl už v roce 1918, velká sbírka letadel se řadí k největším leteckým muzeím v Evropě. Bude se líbit nejen dětem, ale i dospělým.

 

  • Unikátní neviditelná výstava na Karlově náměstí v Praze, kde si vyzkoušíte, jak se nevidomí lidé orientují na ulici a nejen tam, a jsou odkázáni jen na hmat a sluch. Opravdu to není jednoduché a více si uvědomíme, jak těžký život takoví lidé mají.

 

  • Štědrý den v Zoo Praha uvítá každého návštěvníka s dárkem pro zvířátko a také uvidíte, co pod stromeček dostanou. Naši tam určitě zajedou, tuto akci si nemohou nechat ujít.

 

  • Které dítě nemá rádo papoušky, obzvlášť když se s nimi mohou vyfotit. Jeďte do Prahy 4-Šeberova, a vyfoťte sebe nebo dítě i s největším papouškem na světě – arou hyacintovým. Jmenuje se Oskar a na focení je zvyklý, vystupuje i v televizi a ve filmu. Papoušci také reagují na povely, umí tancovat, dělají kotrmelce, jezdí na kole. Oskar a ještě další čtyři hrají i v nové pohádce Čertoviny.

 

  • Podívejte se do Prahy do minizoo v Chuchelském háji, kde uvidíte všechna zvířátka, co žijí v lese. Například srnky, bažanty, rysy, daňky, nutrie, jeleny … Vstup zdarma.

 

  • A teď to nejlepší nakonec: Muzeum kostek v Praze na Národní třídě. Navštivte největší muzeum Lega na světě – z milionů kostiček bylo postaveno 2500 modelů různých památek, vlaků, lokomotiv, autíček … Potěšení pro všechny. Otevřeno celý týden od 10 do 20 hod. se základním vstupným 210 Kč, děti do 120 cm 60 Kč, nebo rodinné vstupné 2+1 470 Kč. V dětském koutku si může i vaše dítě postavit svůj model a vy zatím jít a koupit mu nové Lego :-).

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články