Kabelky s očima, vtipné peněženky ve tvaru zvířátek, háčkované boty nebo svíčka s vůní dětského pudru, to je jen hrstka hravých doplňků, které má na svědomí britská designerka Anya Hindmarch. Návrhářka, kterou proslavily zejména typografické prvky a smajlíci se neustále vyvíjí a přináší tak jedinečný pohled na módu. Úspěch tkví nejen v její tvořivosti, ale i ve špičkovém řemeslném zpracování a výběru těch nejušlechtilejších látek.

Proč je její styl tak populární?

Spojení čistého designu s hravostí a kreativitou je kombinace, kterou si zamilovaly ženy po celém světě, celebrity a dokonce i členové britské aristokracie. Její doplňky nejen, že vypadají jako živé, ale přednostně své nositelky omlazují, a díky tomu se staly hotovým bestsellerem.

Kabelka podle vlastního návrhu? Tuto převratnou novinku naleznete na oficiálních stránkách v sekci Build the Bag, kde s lehkostí a podle svého výběru barvy, ucha, popruhu a přívěsku si sestavíte vysněnou kabelku. Anya Hindmarch maximálně podporuje kreativitu svých zákaznic, a tím se dokonale odlišila od konkurence.

Co by jste o ní měli vědět

Anya Hindmarch se narodila v Essexu a svůj první obchod otevřela už v devatenácti letech. Zkušenosti a inspiraci získávala v Itálii, a když zveřejnila svoje kabelky v časopise Harpers & Queen, netušila, že tím odstartuje nákupní šílenství a prodá rovných pět set kusů. V roce 2007 získala prestižní ocenění British Fashion Awards a v současnosti vlastní více jak 40 obchodů v Evropě, Severní Americe a Asii. Pokud plánujete cestu do Londýna, určitě si nenechte ujít obchody na Bond street nebo Sloane street.

Maličkosti, s kterými budete nepřehlédnutelná

Naprostým hitem však jsou stickers nebo-li kožené samolepky, které jednoduše můžete umístit na kabelku, peněženku nebo notebook a vytvořit si tak svoje vlastní umělecké dílo. Lze si vybrat z rozsáhlé nabídky, která překypuje originálními motivy od iniciálů až po kamínková srdíčka. Výsledkem je osobitý styl, který nikdy nezklame. Pokud právě hledáte zajímavý dárek, pak Vás určitě osloví klíčenka se vzkazem nebo box s překvapením z bespoke collection.

Růžičková Jana

Jeden komentář u “Anya Hindmarch: Značka, kterou si oblíbíte na první pohled”

  1. ladaB napsal:

    Kabelky s očima, s kočičkou nebo se sovičkami – jsou vhodné pro mládež. My starší už máme toto období za sebou. Za nás se háčkovaly různé tašky z lýka, sama jsem měla tři různých barev a tvarů. Tenkrát to byla velká móda. Měla jsem i krásnou háčkovou kabelku, udělanou ze sáčků od mléka. Když bych nikomu neřekla, z čeho je, nikdo by to nepoznal. Dnes jsem zastáncem klasické kabelky nebo tašky, kam se vejde víc věcí. Dnes jsou moderní větší kabelky, kam se vejde i drobný nákup. Sama je nejraději nosím a ty starší jsou ve skříni. Na kabelkách ulítávám, i když moc nikam nechodím. Ale pokud někam jdu, tak si beru takovou, která se pro mě hodí.

Napsat komentář

Nové články