Burza CoinMate pro kryptoměny využívá českou platformu

V současné době ve světě kryptoměn je velice populární burza CoinMate, která vznikla už v roce 2014. Úspěšně se vyšplhala mezi prvních deset evropských burz, přičemž zaujala především spolehlivým zabezpečením. Právě bezpečnostní standardy má na starosti česká společnost Profinit, která vytvořila propracovanou platformu, na níž burza CoinMate momentálně běží.

Pokud tedy přemýšlíte, na kterou burzu se obrátit, vložte důvěru do burzy CoinMate, jež se pyšní silným zabezpečením, a tak se nemusíte bát nějakého napadení a obtíží, s nimiž se potýkají jiné kryptoměnové burzy.

Bezpečnost je základním stavebním kamenem

Čeští vývojáři založili burzu CoinMate zrovna v době, kdy zanikla někdejší největší bitcoinová burza Mt.Gox, neboť měla špatné zabezpečení. Burzu Mt.Goy tehdy napadli hackeři a kvůli útoku přišla o neuvěřitelných 500 milionů dolarů, což pro ni bylo likvidační. Právě kvůli této nepříjemné události si zakladatelé burzy CoinMate řekli, že zrovna bezpečnost nepodcení.

CoinMate sídlí v Anglii

Za úspěšným projektem stojí čeští programátoři, nicméně samotná společnost sídlí v Anglii. Burza vsadila na zabezpečení zvané hot and cold wallet. Pokud bychom měli anglické slovní spojení přeložit do češtiny, znamenalo by to, že pro vklady uživatelů se používá jedna bitcoinová peněženka (cold wallet), k níž však nemá systém žádný přístup, a tím pádem nemůže být peněženka při případném útoku napadena. Pro výběry kryptoměn je připravena druhá peněženka (hot wallet) s nízkým zůstatek.

Ovšem CoinMate není jediná burza zaměřená na kryptoměny. Další je například Bittrex. Zmíněna burza funguje stejně dlouho jako CoinMate. Denně se na ní obchodují kryptoměny v hodnotě 2,5 miliardy korun českých, což znamená, že uživatelé i této burze vskutku důvěřují.

Jeden komentář u “Burza Coinmate a Bittrex, nakupte kryptoměny”

  1. babicka11 napsal:

    Kdo se v tomto umí pohybovat, může na tom vydělat, ale třeba také ne … pokud špatně odhadne situaci … toto už pro mě není, já se orientuji někde jinde 😀

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články