Podnikáte? A uvědomujte si, že za vašimi úspěchy či neúspěchy mohou stát i vaše webové stránky?

Moderní společnost v podstatě stojí a padá na internetu. A je otázkou, zda je tomu dobře. Prospěšnost internetu jako taková samozřejmě je neoddiskutovatelná. Internet urychluje komunikaci, přispívá k informovanosti, vzdělanosti i zábavě. Na internetu můžete nakupovat i prodávat. Máte-li co a kde. Pojmem kde samozřejmě myslíme funkční webové stránky, popřípadě přímo e-shop. A my víme, kde vám jej vyrobí. Za zlomek ceny, kterou by si naúčtoval nejeden profesionální webdesigner.

Výhody platformy WordPress

Je-li v hledáčku vašeho zájmu cenově dostupný a přitom funkční, moderní, přehledný a přitom vydělávající web, nechte si jej postavit na platformě WordPress. Ta představuje časem ověřený systém umožňující zapojení nespočtu jiných firem i programátorů. Ve hře navíc jsou velmi široké možnosti řešení na míru – od eshopu přes různé kalkulačky, aplikace, blogy až po další jednoduché weby.

Online marketing, SEO i PPC reklama

A kde vám takový web vyrobí? Web jednoduchý na editaci a do budoucna snadno i levně modifikovatelný? Oslovte třeba specialisty ze společnosti AJAS Corporation, s.r.o. Ti vám navíc webové stránky nejenom vyrobí, ale v případě zájmu vám je mohou i spravovat. A postarají se i o to, aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí. Tvorba webových stránek totiž není jejich jedinou doménou. Vyznají se totiž i v online marketingu, SEO i PPC reklamě, tedy marketingových nástrojích, bez nichž je úspěšné podnikání na internetu prakticky vyloučené.

Levný web? Ano, je to možné!

A na kolik vás výroba webu v kombinaci výše zmíněných služeb vyjde? Okamžitě ze sebe můžete setřást obavy z jedné vysoké fixní částky.  Na výběr tak máte tři balíčky.

Základní či pokročilý balíček? Nebo přímo e-shop?

Základní zahrnující základní funkce, administraci a základní SEO, začíná na částce okolo 7 500 korun. Na zhruba dvojnásobek vás pak vyjde web pokročilý obohacený o analýzu zákazníka a konkurence, jazykové mutace a webové texty. Chystáte-li se provozovat e-shop, počítejte s částkou okolo dvaceti tisíc korun. V každém případě se jedná o ceny, na něž u konkurence nenarazíte. Tak jich využijte!

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články