Máte na ruce novostí zářící zásnubní prsten a začínáte pomalu s organizací vaší svatby? Možností, jak oslavu uspořádat, se nabízí mnoho – v hotelové restauraci, stylové hospůdce nebo v příjemném penzionu. Zajímavá je také hostina ve venkovním prostředí pod prostornými stany.

Zahradní slavnost a párty stany

Jestliže se rozhodnete uspořádat svatební hostinu venku na zahradě, budete nutně potřebovat speciální vybavení. Taková oslava se obvykle pořádá v čase horkého léta, takže stany jsou nezbytností. Jednak ochrání hosty před sálavými slunečními paprsky, jednak se mohou pod ně schovat v nepříznivém počasí, když bude novomanželům padat z nebe štěstí v podobě letní dešťové přeháňky. Stany jsou výhodné pro pořádání venkovních akcí za každého počasí.

Výhodné služby půjčovny párty stanů

Půjčovna party stanů v Praze se specializuje na nůžkové a trubkové stany s bytelnou kovovou konstrukcí, již je možné snadno rozložit a opět složit. Pochopitelně, jestliže si někdo na sestavení stanu netroufá, i když je manipulace s nimi poměrně snadná, může využít službu půjčovny, která mu stany na místě smontuje a opětně po skončení oslavy demontuje. Takto budete mít vše pohodlně připravené pro vaši oslavu.

Zapůjčení stanů je výhodné z hlediska ceny i toho, že se jedná o praktickou službu, kterou zákazníci rádi využívají. Není bez zajímavosti, že půjčovna stanů je schopna nabídnout servis až pro tři sta osob, což už je úctyhodná účast hostí na oslavě.

Pivní sety jako praktické posezení

Aby si hosté na hostině měli kam posadit, je nutné jim zajistit vhodné prostředí. Velmi často se zákazníci půjčovny rozhodují pro pronájem pivních setů.

Ty sestávají ze dvou delších dřevěných lavic a stolu, které jsou navzájem spojené kovovou konstrukcí. Na lavice se vejde dle potřeby šest až osm lidí, jež mohou spolu volně konverzovat, zatímco konzumují pokrmy.

 

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Pro vaše miláčky

beran-caskrmeni-5199439472-2016-04-19-250x250-b.jpg

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články