Odkazy

Internet na doma

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Domov a bydlení

 

Máte na ruce novostí zářící zásnubní prsten a začínáte pomalu s organizací vaší svatby? Možností, jak oslavu uspořádat, se nabízí mnoho – v hotelové restauraci, stylové hospůdce nebo v příjemném penzionu. Zajímavá je také hostina ve venkovním prostředí pod prostornými stany.

Zahradní slavnost a párty stany

Jestliže se rozhodnete uspořádat svatební hostinu venku na zahradě, budete nutně potřebovat speciální vybavení. Taková oslava se obvykle pořádá v čase horkého léta, takže stany jsou nezbytností. Jednak ochrání hosty před sálavými slunečními paprsky, jednak se mohou pod ně schovat v nepříznivém počasí, když bude novomanželům padat z nebe štěstí v podobě letní dešťové přeháňky. Stany jsou výhodné pro pořádání venkovních akcí za každého počasí.

Výhodné služby půjčovny párty stanů

Půjčovna party stanů v Praze se specializuje na nůžkové a trubkové stany s bytelnou kovovou konstrukcí, již je možné snadno rozložit a opět složit. Pochopitelně, jestliže si někdo na sestavení stanu netroufá, i když je manipulace s nimi poměrně snadná, může využít službu půjčovny, která mu stany na místě smontuje a opětně po skončení oslavy demontuje. Takto budete mít vše pohodlně připravené pro vaši oslavu.

Zapůjčení stanů je výhodné z hlediska ceny i toho, že se jedná o praktickou službu, kterou zákazníci rádi využívají. Není bez zajímavosti, že půjčovna stanů je schopna nabídnout servis až pro tři sta osob, což už je úctyhodná účast hostí na oslavě.

Pivní sety jako praktické posezení

Aby si hosté na hostině měli kam posadit, je nutné jim zajistit vhodné prostředí. Velmi často se zákazníci půjčovny rozhodují pro pronájem pivních setů.

Ty sestávají ze dvou delších dřevěných lavic a stolu, které jsou navzájem spojené kovovou konstrukcí. Na lavice se vejde dle potřeby šest až osm lidí, jež mohou spolu volně konverzovat, zatímco konzumují pokrmy.

 

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky