Dnes je máloco přesně podle vašich představ. U většiny produktů jste nuceni udělat řadu kompromisů. U betonového plotu je tomu však opačně. Betonové ploty jsou kvalitním typem oplocení, je tvořeno pevným materiálem, ze kterého jsou vyráběny sloupky i plotové dílce. Montáž betonového plotu je poměrně rychlá, jen manipulace s jednotlivými díly není tak jednoduchá, jsou hodně těžké. Odborní montéři profesionální firmy jsou však zvyklí a umí v tom chodit a váš plot jsou schopni postavit velmi rychle. Důležité je pečlivě vyměřit vzdálenost mezi jednotlivými výkopy, do kterých jsou poté vsazeny sloupky. Mezi sloupky se pak jednoduše vloží betonové desky. Podle počtu desek v jednotlivých polích plotu určujete jeho výšku. Sami se tak rozhodnete, zda chcete mít plot vyšší pro větší soukromí nebo raději nižší s větším důrazem na dekorativní charakter oplocení.

Betonový plot pro každý dům 

Betonový plot je vyroben z vysoce kvalitního betonu a je vyztužen navíc ocelovými armaturami. Díky tomu odolává působení klimatických vlivů bez potřeby údržby a pochlubí se velmi dlouhou životností. Velkou výhodou betonového oplocení je variabilita, která umožňuje každému navrhnout si oplocení na míru.  Nejen výška a tvar zakončení ovlivní výsledný vzhled plotu, je třeba vybrat také dekor a barvu sloupků a betonových dílců. Plot nemusí být dekorován vůbec, z jedné strany nebo oboustranně, záleží pouze na vašem vkusu. Velmi moderním prvkem je oboustranný betonový plot. Na pohled působí velmi originálně, moderně a esteticky.

S designovými prvky si můžete vyhrát a určitě se nemusíte bát experimentovat a jednotlivé prvky kombinovat. Například barevné odstíny panelů mohou vytvořit zajímavý šachovnicový efekt. Dále rozhodujete o tom, jak má být plot zakončen. Zda standardním rovným panelem nebo jestli má být zaoblen případně doplněn ozdobnou mřížkou, použít můžete také dřevěné latě ve zvolené barvě, které betonové oplocení oživí a dodají mu neobvyklý vzhled.  Vytvořte si i vy oplocení podle vašich představ. Je to tak jednoduché.

2 komentáře na „Plot podle vašich přání“

  1. ladaB napsal:

    Betonový plot mít nechci a ani nemůžeme, v celé ulici je plot drátěný, a navíc i garáže mají sousedé na stejném “svém” místě …. taky mě betonový plot připadá jako “můj dům-můj hrad”.

  2. bobalka napsal:

    Je pěkný, možná i bezpečný, ale mě přijde, že dům izoluje od okolí, jako by říkal “Nic s ostatními nechci mít”.

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Pro vaše miláčky

beran-caskrmeni-5199439472-2016-04-19-250x250-b.jpg

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články