Ložnice je místo, ve kterém strávíme nejvíce času z celého dne.

Pro některé je to také nejoblíbenější místnost. Po celém dni se každý z nás těší do postele. Sladce se uložit k spánku, přikrýt příjemnou peřinkou, zabořit hlavu do polštáře a nechat se unášet krásnými sny. Ovšem pokud nebudeme mít příjemný materiál, ve kterém se nám bude dobře spát, tak si moc neodpočineme.

Nabídka povlečení je na trhu velmi rozsáhlá a to nám dává možnost si vybrat nejen materiál, barevné provedení, ale i pěkný vzor. Ty jsou v nabídce též velmi bohaté, kdy sahají od obrazců, po zvířecí nebo květinové vzory. Ale můžeme vidět i přírodní krásy nebo ulice velkoměst.
Dále je důležitý materiál, z kterého je povlečení vyrobeno. Tak můžeme vybírat z bavlny, krepu, damašku, saténu, flanelu, bambusu nebo mikroflanelu. Každý má své specifické vlastnosti, pro které si ho můžete zamilovat.

Bavlněné povlečení

Bavlna je vždy příjemný materiál, který vyniká svojí hebkostí a odolností. Výhodou bavlněného povlečení je, že i po mnoha vyprání udržuje příjemný vzhled. Jeho nabídka je  v různých barevných provedeních, jak v jemných a citlivých, tak v pestřejších barvách. Samozřejmě nechybí ani vzory. Tak můžete ložnici vyzdobit puntíky nebo nějakými jinými obrazci, ale také rozprostřít louku s květy nebo vzory zvířecí divočiny. Kdo má raději městské motivy, nepohrdne procházkou po New Yorku nebo sladké Francii. Pěkný design tvoří 3D vzory.

Krepové povlečení

Má atraktivní vzhled a jedná se o příjemný materiál. Výhodou je jeho snadná údržba, která je doslova k nezaplacení. Nemusí se žehlit a ani při častém praní neztratí svůj tvar. V nabídce jsou nejen jednobarevné styly, ale také různě vzorované, takže je skutečně z čeho vybírat. Krepové povlečení je příjemné na dotek.

Nakupujte z pohodlí svého domova

V dnešní době se čím dál více nakupuje přes internet. Samozřejmě takový nákup šetří nejen váš čas, ale  zároveň si v klidu můžete prohlédnout nabízený sortiment.
Na webových stránkách https://www.rodinnebaleni.cz/, naleznete pestrou nabídku povlečení, včetně dětského. Můžete si vybírat z  nových trendů celého světa. Součástí nabízených produktů je nejen výběr zahraniční výroby, ale naleznete zde i české povlečení. Pokud byste si nevěděli při nákupu s něčím rady, neváhejte se zeptat. Zaměstnanci vám ochotně pomohou, případně poradí.

 Výborný tip pro zamilované

Toužíte se přitulit ke svému partnerovi, aniž by vám bránila další přikrývka? Pořiďte si větší přikrývku třeba o rozměrech 200 x 220 cm. A k ní si zakupte například francouzské povlečení ve flanelovém provedení. Hebkost a hřejivost oceníte hlavně v zimním období.

4 komentáře na „Povlečení nemusí být nudné“

 1. bobalka napsal:

  Jo povlečení mám také moc ráda, líbí se mi nejlépe se mi spí v bavlně.

 2. matylda napsal:

  Taky dávám přednost krepovému povlečení, právě pro jeho snadnou údržbu.

 3. Vera napsal:

  Koupila jsem si mikroflanelové povlečení. V tom se mi krásně spí a vnučce se také moc líbí. Chtěla jsem jí ho také koupit, ale oni mladí bydlí na bytovce a tam je dost teplo. To by se v něm potila.
  U nás v baráku je v noci chladno, protože přes noc netopíme.

 4. ladaB napsal:

  Mám hodně bavlněného povlečení, ale nejvíc krepového. To mám nejraději, protože se nemusí žehlit :-). Mám ale i bílé damaškové po babičce, které je stále stejné, i když už dost staré. Dávám jen při slavnostní příležitosti a opravdu dobře se pod ním spí. Já totiž na povlečení, ručnících, utěrkách a různých dekách “ujíždím” – už mockrát jsem si řekla, že už kupovat nové nebudu, ale pak vidím nějaké pěkné a …. :-).

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Pro vaše miláčky

beran-caskrmeni-5199439472-2016-04-19-250x250-b.jpg

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články