V současné době se výrobou fytofarmak zabývá několik málo českých společností, přičemž vedoucí postavení v dané oblasti má firma Neofyt, která vznikla v roce 2006. Fytofarmaka jsou přípravky obsahující herbální složky, v podstatě se jedná o doplňky stravy. V následujících řádcích vám o dané po problematice prozradíme více informací.

Zdravotní problémy je možné řešit i přírodní cestou, nikoliv pouze chemickými preparáty. Společnost Neofyt se zaměřuje na přírodní účinné molekuly, a tím představila inovativní řešení některých zdravotních problémů. Pokud klasická meditace nezabírá a už jste zoufalí z postupu moderní medicíny, zkuste jít cestou fytoterapie.

Kolodium Forte

Velice účinným preparátem, za kterým stojí společnost Neofyt, je Kolodium Forte. Jedná se o přípravek, jenž slouží k odstranění bradavic, aniž by to bylo bolestivé. Kolodium Forte je charakteristické obsahem kyseliny salicylové, jejímž úkolem je rozpouštět mezibuněčnou hmotu. Dále seznam účinných látek tohoto přípravku zahrnuje kyselinu mléčnou s leptajícím účinkem.

Phyteneo

Zapomenout nesmíme ani na výrobek označený jako Otic Solution, což jsou kapky pro odstranění ušního mazu, nečistot a vody. Slouží k ošetření zevního zvukovodu a představují jakousi prevenci před různými onemocněními ucha. Pokud už máte zánět v uchu, pro jeho zlepšení také slouží kapky vystupující pod značkou Phyteneo, neboť má protizánětlivé účinky. Z rostlinných složek stojí za zmínku třezalka tečkovaná, měsíček lékařský a divizna malokvětá.

Jestliže tedy hledáte přírodní produkty, které mají velice dobré účinky, doporučujeme podívat se do pestré škály společnosti Neofyt. Budete s výsledky a blahodárnými účinky nadmíru spokojeni stejně jako spousta dalších zákazníků, již trápí různé zdravotní problémy. Ne vždy je nutné používat chemické látky.

Jeden komentář u “Představujeme vám společnost Neofyt zabývající se výrobou fytofarmak”

  1. babicka11 napsal:

    Roztok po bodnutí hmyzem, měsíční mast i jiné máme doma a to jsem ani nevěděla, že to vyrábí Neofyt 🙂

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Pobyt na zámku jako svatební dar

Podnikejte se založenou živností

Internet na doma

Multitrans

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články