V současné době se výrobou fytofarmak zabývá několik málo českých společností, přičemž vedoucí postavení v dané oblasti má firma Neofyt, která vznikla v roce 2006. Fytofarmaka jsou přípravky obsahující herbální složky, v podstatě se jedná o doplňky stravy. V následujících řádcích vám o dané po problematice prozradíme více informací.

Zdravotní problémy je možné řešit i přírodní cestou, nikoliv pouze chemickými preparáty. Společnost Neofyt se zaměřuje na přírodní účinné molekuly, a tím představila inovativní řešení některých zdravotních problémů. Pokud klasická meditace nezabírá a už jste zoufalí z postupu moderní medicíny, zkuste jít cestou fytoterapie.

Kolodium Forte

Velice účinným preparátem, za kterým stojí společnost Neofyt, je Kolodium Forte. Jedná se o přípravek, jenž slouží k odstranění bradavic, aniž by to bylo bolestivé. Kolodium Forte je charakteristické obsahem kyseliny salicylové, jejímž úkolem je rozpouštět mezibuněčnou hmotu. Dále seznam účinných látek tohoto přípravku zahrnuje kyselinu mléčnou s leptajícím účinkem.

Phyteneo

Zapomenout nesmíme ani na výrobek označený jako Otic Solution, což jsou kapky pro odstranění ušního mazu, nečistot a vody. Slouží k ošetření zevního zvukovodu a představují jakousi prevenci před různými onemocněními ucha. Pokud už máte zánět v uchu, pro jeho zlepšení také slouží kapky vystupující pod značkou Phyteneo, neboť má protizánětlivé účinky. Z rostlinných složek stojí za zmínku třezalka tečkovaná, měsíček lékařský a divizna malokvětá.

Jestliže tedy hledáte přírodní produkty, které mají velice dobré účinky, doporučujeme podívat se do pestré škály společnosti Neofyt. Budete s výsledky a blahodárnými účinky nadmíru spokojeni stejně jako spousta dalších zákazníků, již trápí různé zdravotní problémy. Ne vždy je nutné používat chemické látky.

Jeden komentář u “Představujeme vám společnost Neofyt zabývající se výrobou fytofarmak”

  1. babicka11 napsal:

    Roztok po bodnutí hmyzem, měsíční mast i jiné máme doma a to jsem ani nevěděla, že to vyrábí Neofyt 🙂

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Zážitkové menu v zámeckém hotelu Chateau St. Havel ****


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem. Odpočiňte si při svíčkách a v krásném stylovém proštředí s vynikající kuchyní.

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články