Dostali jsme v práci jeden den volna navíc. Všechny zakázky byly vyřízeny včas a zbytek se bude řešit po víkendu. To je super. Chtěli jsme původně příští týden jet lyžovat do Alp, ale zase takto bychom měli o den navíc na naše radovánky. Proč toho nevyužít. Uvidíme, jak ten návrh přijmou doma.

No jak jde o zábavu, tak zase takový problém s přijetím nebyl. Všichni byli nadšení, takže rychle vyřídit nějaké formality a hlavně uzavřít cestovní pojištění. Bez něho rozhodně nepojedeme nikam.  Asi před dvěma roky takhle vyjel kolega s rodinou do nějakého zábavného parku v Rakousku. Chtěl překvapit děti a vůbec udělat rodině radost, že budou po dlouhé době spolu. Tak to se mu určitě povedlo. Udělalo se mu špatně, že zkolaboval. Odvezla ho záchranná služba do nemocnice. Jenomže buď zapomněl si uzavřít cestovní pojištění, nebo si řekl, že se nic nemůže stát, ale zkrátka tohle se mu vymstilo. Ošetření musel pak zaplatit ze své kapsy a musím říct, že se nejednalo o malou částku. Naštěstí ho pak převezli k nám do Čech a v pořádku, ale byla to pro něho a celou jeho rodinu velmi drahá zkušenost. Myslím si, že teď se bude pojišťovat i když pojedou jen na nákupy za blízké hranice.

Velké plus je, že dnes se dá všechno zařídit z pohodlí svého domova, takže nemusíme běhat po pojišťovnách a zjišťovat co a jak. Internet nám otevírá skvělé možnosti, jak mít všechno vyřízeno za pár minut a spokojeně odjet. Ale také buďme upřímní, čas je drahocenná záležitost.
Nemusíte mít strach, že na něco zapomenete, protože tak zvaná kalkulačka cestovního pojištění vám se vším pomůže. Jen je důležité vědět kam, kdy a s kým jedete a na jak dlouho.

Také si můžete zvolit připojištění, což my v tomto případu určitě chceme. No zkrátka, když budete postupně vyplňovat kolonky, tak dojdete až ke zvolenému placení. A to se dá dnes zařídit také hravě pomocí platební karty. Pojištění se tak stává platné od nového dne. Nejvýše 5 minut a je hotovo. Takže mám čas v klidu zkontrolovat sbalené věci a na náš skvělý výlet se pěkně vyspat.

A jestli stále nevěříte, že je to tak jednoduché, tak se musíte sami přesvědčit. V dnešní době najdete mnoho pojišťoven, které poskytují tuto službu. Tak se prosím zaměřte na tu, která má ve svém oboru nejvíce zkušeností. Například ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. Je celosvětově uznávaná a také v České republice má přes 20 let působnosti. Za tu dobu se hodně přiblížila ke svým klientům, aby jim poskytla pojištění přesně podle jejich požadavků.

Samozřejmě, že se nesoustředí jen na cestovní pojištění. Ale můžete uzavřít široké portfolio pojistných produktů podle toho, jak je potřebujete. Zkrátka vám nabízí všestrannou ochranu a samozřejmě i poradenství.

Jestli mohu závěrem poradit, nikdy nevyjíždějte za hranice bez platného cestovního pojištění. Těch pár kaček co chcete ušetřit, vám nestojí za dlouhodobé problémy, kdyby se něco přihodilo. Na dovolenou, sporty nebo výlety se má vzpomínat jen v dobrém.

2 komentáře u „Prodloužený víkend se musí využít“

  1. rojak napsal:

    Děcka teď měli jarní prázdniny, tak jsme byli jeden den na horách, další den na bazénu, další den v kině a tak to pokračovalo až do konce prázdnin

  2. ladaB napsal:

    Prodloužený víkend jsme pochopitelně všichni v práci vítali. Je na každém, jak ho využije, zda cestou na hory, na chatu, nebo odpočinkem doma. Když jsou děti malé, určitě se jede někam na výlet, na který se děti těší.

Napsat komentář

Nové články