Obyvatelé Palmovky byli svědci poměrně rozsáhlé stavby a realizace projektu, který vyhrál soutěž Best of Realty 2018.

Když se v Praze Metrostav Development pustil do své práce, nikdo z místních nebo projíždějících osob ani v koutku duše netušil, jaké možnosti celkově tento komplex společnosti přinese. V první řadě se dokonale využil starý prostor. Ten by bylo rozhodně škoda úplně odstranit, jelikož se jedná o technickou památku. V druhé řadě se zde skvěle vytvořily komerční prostory, které vytváří jako celek, velmi příjemnou atmosféru. Vše je propojené se zelení, moderní technologií a skvělou dostupností.

Vytvořené komerční prostory čekají na nové majitele

Firmy již dávno netouží po tom, aby jejich zaměstnanci pracovali jen v uzavřených prostorách, kde mají svůj pracovní stůl, židle a zářivky. Tak totiž běžně vypadaly kanceláře. Nedostatek pracovních sil a také nástup nové generace si vyžaduje poměrně modernější koncepty. Proto se nově budované kanceláře se vyznačují přemírou designových řešení, kde se mohou objevit pracovní i relaxační prvky.

Palmovka Open Park přináší řešení

Novostavba je dokončena a nyní nabízí pronájem retailových prostor Praha, které jsou ve fázi shell & core. Nikdo nemusí nic složitě řešit, jelikož hrubou stavbu nyní čeká další úprava, ovšem tentokrát podle představ samotného nájemce. Ten může zrealizovat pronajatý prostor podle svých specializací a použít přesně takový materiál nebo technologii, která mu bude nejvíce vyhovovat. Navíc vytvořené přijatelné podmínky pro samotné klienty, budou mít dopad na úspěšné jednání. V příjemném prostředí se člověk cítí bezpečně a to v mnohém ovlivní samotný výsledek.

Nejedná se o nákupní centrum plné jídelních zón

Je podstatný rozdíl mezi nákupním centrem a retail parkem, představujícím spíše doplňkovou část obchodní zóny. Palmovka Open Park nabízí prostory na dokončení pro kanceláře, klientská centra pojišťoven nebo různých poraden, start up, showroom nábytku a podobně, ovšem nelze zde provádět změny pro gastro provozovny, které vyžadují jiná kritéria a hygienické normy. Výhodou je velmi dobrá dostupnost veřejné hromadné dopravy a samozřejmě poměrně velké parkoviště.

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky