Obyvatelé Palmovky byli svědci poměrně rozsáhlé stavby a realizace projektu, který vyhrál soutěž Best of Realty 2018.

Když se v Praze Metrostav Development pustil do své práce, nikdo z místních nebo projíždějících osob ani v koutku duše netušil, jaké možnosti celkově tento komplex společnosti přinese. V první řadě se dokonale využil starý prostor. Ten by bylo rozhodně škoda úplně odstranit, jelikož se jedná o technickou památku. V druhé řadě se zde skvěle vytvořily komerční prostory, které vytváří jako celek, velmi příjemnou atmosféru. Vše je propojené se zelení, moderní technologií a skvělou dostupností.

Vytvořené komerční prostory čekají na nové majitele

Firmy již dávno netouží po tom, aby jejich zaměstnanci pracovali jen v uzavřených prostorách, kde mají svůj pracovní stůl, židle a zářivky. Tak totiž běžně vypadaly kanceláře. Nedostatek pracovních sil a také nástup nové generace si vyžaduje poměrně modernější koncepty. Proto se nově budované kanceláře se vyznačují přemírou designových řešení, kde se mohou objevit pracovní i relaxační prvky.

Palmovka Open Park přináší řešení

Novostavba je dokončena a nyní nabízí pronájem retailových prostor Praha, které jsou ve fázi shell & core. Nikdo nemusí nic složitě řešit, jelikož hrubou stavbu nyní čeká další úprava, ovšem tentokrát podle představ samotného nájemce. Ten může zrealizovat pronajatý prostor podle svých specializací a použít přesně takový materiál nebo technologii, která mu bude nejvíce vyhovovat. Navíc vytvořené přijatelné podmínky pro samotné klienty, budou mít dopad na úspěšné jednání. V příjemném prostředí se člověk cítí bezpečně a to v mnohém ovlivní samotný výsledek.

Nejedná se o nákupní centrum plné jídelních zón

Je podstatný rozdíl mezi nákupním centrem a retail parkem, představujícím spíše doplňkovou část obchodní zóny. Palmovka Open Park nabízí prostory na dokončení pro kanceláře, klientská centra pojišťoven nebo různých poraden, start up, showroom nábytku a podobně, ovšem nelze zde provádět změny pro gastro provozovny, které vyžadují jiná kritéria a hygienické normy. Výhodou je velmi dobrá dostupnost veřejné hromadné dopravy a samozřejmě poměrně velké parkoviště.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články