Úvěry nám pomáhají k vlastnímu i lepšímu bydlení. Je zcela běžné, že si na pořízení nového bytu nebo domu bereme hypotéku. Ale co když chceme rekonstruovat? I zde je samozřejmě hypoteční úvěr možným, ale ne každému se chce kvůli tomu zastavit dům a ručit jím. Existují i situace, kdy domem ručit nemáme možnost. Přesto potřebuje zrekonstruovat, opravit, vylepšit či zobytnit některé části. V této chvíli nám umí dobře posloužit rekopůjčka.

REKOpůjčka je úvěr Raiffeisen stavební spořitelny. Nabízí úvěry na rekonstrukci bydlení až do výšky jednoho milionu korun bez zajištění nemovitostí. Tato částka je obvykle pro provedení rekonstrukcí dostatečnou. Přitom REKOpůjčka má například ve srovnání s hyposplátkou i další výhody.

Získání hypotéky je stále složitější. Kvůli rozhodnutí ČNB se dnes již neposkytuje tzv. 100% hypotéka. Musíte mít alespoň 20 % vlastních prostředků. Když pak třeba kupujete na hypotéku starší dům a rovnou potřebujete prostředky i na jeho rekonstrukci, může to být problém. U REKOpůjčky však žádné úspory nepotřebujete.

REKOpůjčka je levná a pružná

Úvěr na rekonstrukci, REKOpůjčka, patří mezi výhodné úvěry na bydlení. Úroková sazba je již od 4,19 % ročně. Úvěr je navíc pojištěn u Uniqua pojišťovny.

Raiffeisen stavební spořitelna se snaží nabídnout úvěr, který je pružný a přizpůsobuje se potřebám klienta. Proto je možné během trvání úvěru splátky dle potřeby snižovat i zvyšovat. Splácíte pomaleji nebo rychle – prostě jak vám to aktuální finanční situace dovolí. I u REKOpůjčky si lze zvolit fixaci. Ta je tříletá nebo pětiletá. Úvěr na rekonstrukci lze zřídit velice rychle a díky zrychlenému procesu schvalování můžete mít peníze na účtu téměř obratem. Jak na tom budete se splátkami, vám nejlépe napoví kalkulačka splátek, kterou najdete na webových stránkách produktu.

K čemu lze využít REKOpůjčku?

REKOpůjčka má skutečně bohaté využití. Mnohé překvapí, že dokáže financovat naši přípojku k inženýrským sítím, novou studnu, čističku odpadních vod, ale třeba i nový bazén. Zaplatíte z ní i stavební administrativu, včetně darovací nebo dědické daně, i daň z převodu nemovitosti. Uhradit z ní lze práce architekta, bytového designéra i právníka, pokud jeho služby souvisely s našim bydlením.

REKOpůjčka

Nejvíce nám však REKOpůjčka podá pomocnou ruku právě v souvislosti s rekonstrukcí. Zaplatí stavební úpravy, rekonstrukci i opravy. Díky REKOpůjčce vyměníte střechu, zateplíte i zobytníte podkroví. Zrekonstruujete kuchyň, včetně nové kuchyňské linky. Dále koupelnu, WC, ložnici, obývací pokoj, dětské pokoje i technickou místnost. Máte možnost zafinancovat kvalitní zabezpečení objektu, ale rovněž vyřešit efektivněji a levněji energie. Třeba pomocí instalace slunečných kolektorů nebo tepelného čerpadla.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články