Nejstarší terapie na světě, která skvěle funguje dodnes

Nebudeme vás déle napínat, jedná se o masáž, která je vnímána jako určitý způsob uvolnění a pomoci nejen pro bolavé tělo nebo pouhé jeho části, ale zároveň působí na psychiku člověka, pro jeho vnitřní uvolnění a relaxační odpočinek. Tlakem na svaly a tkáně se léčí různé otoky, zranění, uvolňuje se z těla stres, bolest, tlak, napětí a díky kvalitně provedeným masážním hmatům se uvede do pohybu lymfatický systém těla. To má za následek přirozenou detoxikaci organismu.

Masáží jako takových existuje přes sto druhů a je pravdou, že se vzájemně prolínají a doplňují. Také si lze vybrat různé procedury, které jsou zaměřené na celé tělo nebo na určitou část. Masáže se liší technikou provedení a také použitím různých masážních pomůcek.

Co je ale nejdůležitější, je masér, který tuto činnost provádí

Masérem jako takovým se může stát kdokoliv, kdo absolvuje základní masérský kurz, který mu umožní získat živnostenské oprávnění a samostatné podnikání v této činnosti. Součástí kurzu jsou základy anatomie, aby se budoucí masér seznámil důkladně s lidským tělem, které je různě propletené svaly a nervy. Vše doplňují praktické ukázky. Závěrem je teoretická i praktická zkouška. Většinou tento základní kurz je málo a tak je na každém masérovi, zdali svoje znalosti rozšíří v dalších zaměřeních.

Není masér jako masér

Mezi kvalitními maséry se nachází i nevidomí lidé. Pokud se rozhodnou vykonávat tuto činnost, tak to rozhodně nemají ve studiu nijak jednoduché. Čeká je stejná práce jako zdravé jedince.

Za usilovnou prací stojí odhodlání pomoci lidem, kteří jí potřebují a kdo skutečně vydrží a nevzdá to, je doslova pokladem mezi maséry.

Nevidomí lidé sice postrádají zrak, ale na druhou stranu věci kolem sebe vnímají daleko citlivěji a hlouběji, než ostatní jedinci.

Takový masér má daleko větší cit a jeho ruce dokážou odhalit nejeden problém na těle klienta.

Důležitá je samozřejmě i komunikace a na základě příjemné atmosféry si pak všichni mohou vychutnat svoji zvolenou masáž a dosytosti si užít relax na masérském lehátku.

Takový odpočinek poslouží nejen tělu, ale i duši a dokonale odbourá stres.

Karel Giebisch je jedním z takových odhodlaných nevidomých masérů, který se nevzdal a úspěšně absolvoval zápočty se závěrečnou zkouškou a to bez jakékoliv specializované organizace. Ačkoliv existují organizace, které sdružují nevidomé maséry, tak zde žádnou rozhodně nehledejte.

Jeho masérský salon naleznete v Olomouci. Výhodou je dostupnost, jelikož se nachází v centru, pouze pár metrů od MHD. Bezbariérový přístup a moderní prostředí je službou, která je k nezaplacení a pro mnohé klienty je to skutečná pomoc.

Svým zákazníkům poskytuje komfort nejen v podobě masážních praktik, ale také webovou službou, kde si mohou provést rezervaci pohodlně ze svého domova pomocí rezervačního systému. Velmi praktické je možnost si online zakoupit dárkové poukazy pro své blízké nebo popřípadě zaměstnance. Webové stránky nabízí daleko více, než si jen můžete pomyslet, včetně předplatného v podobě kreditů.

Při první registraci si lze založit klientské konto a zapojit se do věrnostního programu. Zde se sčítají nasbírané body, které pro klienty znamenají určité výhody.

Body se získávají aktivitou a jejich předností jsou poskytované slevy. Systém je tak dobře propracovaný, že když je možnost a dostatek bodů, tak poté online platby  slevy ihned odečtou.  Výsledkem je,  že vybraná masáž  způsobí nejen úlevu pro tělo, ale zároveň pro peněženku.

 

Nabídnuté benefity pak umožní klientům docházet na masáže v pravidelných intervalech a udržovat své tělo ve zdravé kondici. Případně si lze výhodně zakoupit balíček, který poskytne možnost si vybrat masáž na míru podle vlastní představy.

Napsat komentář

Nové články